Jak wyszukiwać i znajdować aplikacje na iPhone’a lub Maca w Apple App Store bez iTunes? Przewodnik krok po kroku

App Store dla iOS i Mac to świetne miejsce do znalezienia nowych aplikacji dla urządzeń Apple, ale ich algorytmy wyszukiwania nie są najlepsze. iTunes nie ma zaawansowanych możliwości wyszukiwania a wiele osób w ogóle nie interesuje się oprogramowaniem. Na szczęście nie „walczysz” z iTunes, aby przeglądać i przeszukiwać App Store.

Niewiele osób o tym wie, ale oficjalna strona Apple umożliwia przeglądanie sklepów z aplikacjami na iOS i Mac. Możesz przeglądać różne podkategorie, takie jak Książki, gry i produktywność aby zobaczyć najpopularniejsze aplikacje w tych kategoriach. lub uzyskać dostęp do alfabetycznej listy kandydatów dla każdej kategorii.

Można się jednak szybko zmęczyć, a oficjalna strona nie ma wystarczająco silnej funkcji wyszukiwania aplikacji takich jak Sklep Google Play, co jest problemem. Istnieją również strony internetowe osób trzecich, takie jak 148 aplikacji, Appshopper i Toucharcade które pozwolą Ci wyszukiwać aplikacje. Jednak te witryny służą przede wszystkim do znajdowania nowych i sprzedawania aplikacji, a nie do badań, a także zawierają wiadomości i recenzje. Jeśli chcesz po prostu wyszukać aplikacje, te witryny nie są najlepszymi opcjami.

Kroki wyszukiwania i przeglądania Apple App Store bez posiadania iTunes

Jeśli znasz nazwę aplikacji, której szukasz, jednym ze sposobów na znalezienie jej strony z opisem jest skorzystanie z webmastera w Google. Na przykład, aby znaleźć stronę aplikacji SoundCloud , użyj następującego polecenia w wyszukiwarce Google: Soundcloud: apple.com . Może to jednak dać wiele nieistotnych i zduplikowanych wyników, ponieważ prawdopodobnie pojawią się również listy aplikacji z różnych sklepów iTunes w różnych krajach.

Jeśli chcesz przeprowadzić lepsze wyszukiwanie w App Store bez korzystania z iTunes, te dwie witryny będą służyć Twoim celom:

Znajdź.io

Podczas gdy oficjalna strona służy do przeglądania App Store, jeśli próbujesz znaleźć coś konkretnego, Fnd jest znacznie lepszym wyborem. Posiada znacznie bardziej rozbudowane wyszukiwanie, a także pozwala wybrać kraj, w którym chcesz otrzymać wyniki.

Oto, co należy zrobić:

 • Na stronie głównej Znajdź.io , możesz kliknąć trzy poziome paski w prawym górnym rogu, aby przewijać pola «NS podanie Sklep. Możesz wyszukiwać najlepsze darmowe aplikacje lub najlepsze płatne aplikacje w amerykańskim App Store, w lewym górnym rogu strony głównej kliknij flagę kraju i wybierz swój kraj, aby przeszukać App Store dla swojej okolicy.

 • otwarty Znajdź stronę > wpisz zapytanie w dużym pasku wyszukiwania> Kliknij na ” Dla plików „ .

 • Teraz zobaczysz pierwsze trzy wyniki wyszukiwania w aplikacjach, muzyce, filmach, telewizji, książkach, komputerach Mac i podcastach. Aby zobaczyć więcej wyników w dowolnej z tych kategorii, możesz kliknąć kartę kategorii nad wynikami wyszukiwania lub linki, takie jak „ Więcej aplikacji Pojawiają się po wynikach trzech kategorii.
 • Każdy wynik wyszukiwania ma nazwę aplikacji w kolorze zielonym, a poniżej zobaczysz sekcję aplikacji, taką jak media społecznościowe. Obok tej sekcji możesz zobaczyć mały prostokąt i/lub duży prostokąt. W ten sposób Fnd pokazuje, czy aplikacja jest dostępna na iPhonie, iPadzie lub obu.
 • Kliknij nazwę aplikacji w wynikach wyszukiwania Znajdź Zobacz listę App Store, aby znaleźć aplikacje i filmy YouTube związane z aplikacjami. Po prawej stronie każdego wyniku wyszukiwania i listy aplikacji znajduje się obszar z niebieską ramką. To pudełko zawiera cenę i małą ikonę App Store. Kliknij, aby przejść do strony aplikacji w witrynie Apple .

„AKTUALIZACJA” Chcesz znaleźć nowe aplikacje na iPhone’a lub Maca z telefonu komórkowego z systemem Android lub komputera z systemem Windows i nie wiesz jak? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić »

Vionza.com

Jeśli szukasz konkretnej aplikacji lub chcesz przeglądać Apple Store, te dwie metody wystarczą. Jeśli chcesz mieć dokładną kontrolę wyników wyszukiwania, musisz użyć Vionzy. Na przykład, jeśli chcesz zobaczyć tylko aplikacje w cenie od 0,99 USD do 3,99 USD lub aplikacje z oceną powyżej 4 gwiazdek, Vionza jest najlepszym wyborem.

Oto jak jest używany:

 • Strona, na którą musisz przejść, aby rozpocząć wyszukiwanie aplikacji na iOS, to: apps.vionza.com/about.php
 • Jeśli chcesz znaleźć aplikacje na Maca, możesz to również zrobić tutaj: mac.vionza.com/about.php
 • Wpisz nazwę aplikacji w pasku wyszukiwania> naciśnij przycisk » Wejście” lub kliknij » Dla plików „ .

 • Zostaniesz teraz przeniesiony na stronę wyników. Po lewej stronie zobaczysz suwaki do filtrowania cen i ocen.
 • Dostosuj suwaki zgodnie z przedziałem cenowym i przedziałem ocen, którego szukasz. Na przykład możesz skonfigurować go tak, aby wyszukiwał tylko bezpłatne aplikacje lub tylko najwyżej oceniane aplikacje lub dowolną kombinację pośrednią.

 • Nad suwakami zobaczysz dwa nagłówki: Klasyfikacja wniosków od i Rodzaj urządzenia . Tutaj możesz sortować wyniki według trafności, nazwy, ceny lub oceny. Możesz także filtrować wyniki według typu urządzenia: tylko iPhone, tylko iPad lub aplikacje uniwersalne.

 • Vionza umożliwia przeszukiwanie stron App Store w zaledwie pięciu obszarach: Australia, Kanada, Niemcy, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania . Niestety sklep w Indiach czy Hiszpanii nie jest obsługiwany, więc nie będzie można zobaczyć ceny w rupiach czy euro.
 • W przeciwieństwie do Znajdź i wyświetl podgląd iTunes Vionza nie pozwala na wyświetlanie grafiki w App Store.

Dwójka Vionza i Fnd pracować jak w reklamie także przeglądarki mobilne. Jeśli chcesz wyszukać aplikacje na iOS z urządzenia z systemem Android lub bez otwierania App Store , każda z tych dwóch usług powinna wystarczyć. Wypróbowaliśmy kilka innych usług, ale to najlepsze sposoby na znalezienie App Store. Jeśli masz lepszą alternatywę, zostaw ją w komentarzach.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz