Jak wykonać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a? – Najlepsze darmowe aplikacje

Pamiętamy filmy z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, gdzie filmy science fiction pokazywały nam sprzęt elektroniczny, za pomocą którego mogliśmy zmieniać rozmowy wideo.

I zawsze myśleliśmy, że to niemożliwe, ale teraz bardzo łatwo to zrobić na urządzeniu mobilnym. Będziemy w następnym artykule Jeśli występ jak wykonać rozmowę wideo z Androida lub iPhone’a? Najlepsze darmowe aplikacje.

Aby Ci to ułatwić, dziś możesz znaleźć szeroką gamę bezpłatnych aplikacji, które pozwalają nam na interakcję z naszymi kontaktami poprzez rozmowy wideo ten I to tak proste, jak posiadanie smartfona pobierz aplikację a łączenie się z internetem jest takie proste.

Te aplikacje są dostępne dla obu mniej System operacyjny Android, a także dla osób pracujących z iOS. Ale są też takie, które pozwalają na prowadzenie wideorozmów na komputerze. W poprzednim artykule mogliśmy pokazać, jak się do tego zabrać Rozmowy wideo na Instagramie dla z komputera lub telefonu komórkowego, bardzo łatwo. NS

Jak wykonać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a?

Okazuje się, że za pomocą tego narzędzia wiele osób, które wyemigrowały do ​​innych krajów, mogło zobaczyć swoich bliskich i być w stałym kontakcie. Okazało się również, że jest bardzo przydatnym narzędziem dla tych, którzy muszą pracować z odległych lokalizacji i muszą okresowo spotykać się ze swoją grupą roboczą.

Pamiętaj, że narzędzie do przenoszenia jest używane częściej rozmowy wideo były prowadzone przez Skype ale stopniowo pojawiały się nowe. Oferują różne możliwości i opcje, które można dostosować do zainteresowań i potrzeb każdego użytkownika. Następnie pokażemy, która aplikacja najlepiej nadaje się do prowadzenia wideorozmów i jak nawiązywać je z Androida lub iPhone’a.

Niezależnie od posiadanego urządzenia lub używanego systemu operacyjnego, to narzędzie będzie działać tak samo dla Ciebie i można je zmienić tylko poprzez sposób pobrania i zainstalowania aplikacji na telefonie komórkowym. Pierwszym narzędziem, które do Ciebie zadzwonimy, jest Jakie są twoje wiadomości , jest jednym z najpopularniejszych, a sposób prowadzenia wideorozmów jest bardzo łatwy i bezpłatny.

Kolejną z najczęściej używanych aplikacji na Androida lub iPhone’a jest komunikator facebookowy Ri jest prawdopodobnie najczęściej używanym sposobem prowadzenia wideorozmów na świecie. Ponieważ każdy ma tę aplikację na swoim telefonie, jest ona bezpłatna i bardzo łatwa w użyciu. Po prostu otwórz rozmowę osoby, z którą chcesz porozmawiać, i naciśnij przycisk wideo.

Nie ma już aplikacji do rozmów wideo na Androida lub iPhone’a

Teraz przedstawiamy kolejną sugestię, która jest dostępna tylko na iOS i jest najlepszą aplikacją Apple do połączeń wideo. FaceTime ten Ta aplikacja jest teraz z natury dostępna w narzędziach iPhone’a. Jest tak łatwy w użyciu, że możesz nawiązać połączenie wideo z ekranu głównego, ale tylko z kompatybilnymi urządzeniami z systemem iOS.

Teraz porozmawiajmy o Zbliżenie , to idealna aplikacja dla Twojej firmy lub firmy, ponieważ jest szeroko stosowana w świecie zarządzania. Dzięki tej aplikacji możesz prowadzić wideorozmowy z grupą 100 osób. Możesz także udostępniać foldery, pliki Dropbox, wysyłać dźwięk i wiadomości w grupach lub indywidualnie i może być kompatybilny z Androidem i iOS.

Teraz jego kolej Google Duo , bez wątpienia Google chce być obecny we wszystkich obszarach i nie chce pozostać w tyle. Jest uważany za Facetime dla urządzeń z Androidem, ale można go również używać na urządzeniach iPhone.

Jedną z jego głównych i imponujących cech jest Puk Puk co pozwala zobaczyć zdjęcie rozmówcy przed odebraniem połączenia.

A aplikacji, które moglibyśmy opisać jest jeszcze więcej, ale w tym krótkim artykule nie moglibyśmy ich wszystkich opisać. Udowodniono jednak, że jego użycie rozprzestrzeniło się na cały świat, ponieważ ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest akceptowalny dla użytkowników.

I jakoś dotarliśmy do końca kolejnego seminarium i zrobiliśmy to dowiedz się, jak wykonać połączenie wideo z Androida lub iPhone’a.

Dodaj komentarz