Jak mogę ponownie użyć motywu Aero Glass w Windows 8 i Windows 8.1?

Jednym z największych sukcesów estetycznych Microsoftu dla systemów operacyjnych był motyw Windows 7 Aero Glass. Przejrzystość nadała systemowi nowoczesny, wygodny i dyskretny wygląd w normalnym użytkowaniu systemu. Ten nowy problem przejrzystości wywołał takie szaleństwo, że wiele programów zaczęło przenosić go na inne systemy, takie jak Windows XP, za pomocą łatek.

Wraz z nadejściem Windows 8 i Windows 8.1 motyw ten nie był już dostępny, dając użytkownikowi stałą, nieprzejrzystą ramę okna. Aspekt, którego użytkownicy przegapili od pierwszego dnia, wraz z brakującym menu startowym Windows 8.

Dzięki aplikacji o nazwie Aero Glass dla Windows 8 możemy ponownie zintegrować ten motyw pulpitu z nowymi systemami operacyjnymi Microsoft, abyśmy mogli się nim cieszyć. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z jego główna strona internetowa ten

Charakterystyka Aero Glass dla Windows 8:

  • Stosuje arkusze bardzo podobne do Windows 7 do Windows 8 i Windows 8.1.
  • Rozmywa zawartość za oknami, zapewniając wygodniejszą i wizualną obsługę.
  • Umożliwia zmianę stopnia przezroczystości.
  • Możemy zmienić kolor nieaktywnych okien.
  • W pełni zintegrowany z systemem.
  • Niskie zużycie zasobów.

Aplikacja na Windows 8 jest w pełni stabilną i funkcjonalną wersją, ale odpowiednia wersja Windows 8.1 do dodania Aero Glass do tego systemu jest wciąż w toku (beta 2) i chociaż jest w pełni funkcjonalna, musimy pamiętać, że może zawierać błędy , więc musimy poczekać na wydanie ostatecznej wersji wkrótce.

Stopniowo Windows 8 i Windows 8.1 zdobywają zaufanie użytkowników. Nieprzekonujące aspekty można łatwo zastąpić aplikacjami firm trzecich, które pozwalają na maksymalne dostosowanie systemu do preferencji i potrzeb użytkowników.

Co powiesz na włączony motyw Aero w Windows 8 i Windows 8.1?

Dodaj komentarz