Glitch, platforma wspierająca planowanie projektów

Niezależnie od tego, czy zaczynasz, czy nie tak, jakbyśmy byli już głęboko w to zaangażowani, chodzi o to, że to wszystko projektowanie, bramy oraz mieszkanie – formularze, które pomagają nam, kiedy program ρ własne aplikacje , to wszystko jako wsparcie lub jako metoda nauczania i każda pomoc z pewnością zostanie doceniona przez większość. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to miejsce, które z czasem rośnie i rozwija się.

Cóż, dla wszystkich zainteresowanych nimi obowiązki , w tym przypadku przedstawimy nowy projekt, którego głównym celem jest posiadanie społeczność który pomaga wszystkim swoim członkom pracować nad rozwojem własnych projektów i narzędzia wszystko we współpracy. Jest Usterka a dla tych z Was, którzy jeszcze nie wiedzą, powiedzmy, że mamy na myśli projekt Oprogramowanie Fog Creek który był odpowiedzialny za uruchomienie popularnej platformy Trello , jeden z alternatywy dla Jira ten

Podoba mi się i dziękuję Usterka jak tylko się zarejestrujemy i zostaniemy członkowie społeczności , będziemy mieli dostęp do wielu pozycji związanych z programowanie dla tych, którzy dopiero zaczynają i dla tych, którzy są bardziej zaawansowani i potrzebują pomocy. w niektórych sekcjach. I to jest to, że różni członkowie tej interesującej społeczności publikują w czasopismach Kody aby inni mogli z nich korzystać we własnej pracy.

Poznaj platformę współpracy programistycznej, Glitch

Dlatego jedną z głównych zalet, które Usterka pokazuje nam, że daje rejestrującym szansę Kopiuj i wymieszaj te wiersze kodu z własnym rozwój lub z innymi stronami trzecimi. Należy pamiętać, że przy wdrażaniu nowego projektu zawsze będzie to wygodniejsze, a także prostsze Wdrażam, aplikuję kod zostały już napisane przez innych, zamiast zaczynać od nowa bez pisania ani jednej linii kodu. Z drugiej strony będziemy mieli metodę pracy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziemy mogli otrzymywać pomoc od innych członków w tym samym czasie, co nasza praca rozwój.ponieważ dodatkowo wprowadzane przez nas zmiany pojawiają się teraz na platformie, aby inni mogli zobaczyć, gdzie są potencjalne błędy, które popełniamy.

Powiedzmy, że Glitch działa node.js a kiedy skończymy, możemy pobrać te nowe projekty, udostępnić je innym w samym Glitch lub wyeksportować je do GitHub , Na przykład.

Dodaj komentarz