5 programów do prawidłowej konwersji MP4 na MP3

Często, odtwarzanie dźwięku i wideo de Twój komputer może nie obsługiwać formatu MP4 i zezwalać tylko na pliki MP3. Następnie dowiesz się o programach 5, dzięki którym możesz poprawnie przekonwertować MP4 na MP3 i nie zginąć w wysiłku.

5 programów do konwersji MP4 na MP3

Konwerter MP4 na MP3

Jest to jedno z najbardziej wyspecjalizowanych narzędzi do osiągnięcia celu konwersji MP4 na MP3. Pamiętaj jednak, że to jedyna funkcja programu. Więc jeśli potrzebujesz innych narzędzi lub akcesoriów, będziesz musiał użyć innego oprogramowania.

Jedną z zalet tego prostego programu z interfejsem jest to, że możesz szybko przekonwertować MP4 na MP3 bez utraty jakości dźwięku. Możesz nawet dodawać partie plików do konwersji w tym samym czasie.

Przesłuchanie firmy Adobe

Podobnie jak wszystkie programy dostarczane przez Adobe, Audition specjalizuje się w profesjonalnej edycji plików audio. Interfejs tego oprogramowania z kolei pozwala na wiele różnych formatów audio. Oznacza to, że możesz dodać wiele plików audio w formacie MP4, które dzielisz na sekcje MP3 w tym samym czasie. W edycji audio Adobe Audition jest bardzo szanowanym programem ze względu na te zalety.

Darmowy konwerter MP4 na MP3 (bezpłatna konwersja)

Jeśli potrzebujesz szybkiego konwertera MP4 na MP3, ten darmowy konwerter jest zdecydowanie dobrym wyborem. Ten program pozwala szybko przekonwertować dowolny format wideo na format audio, a także utworzyć listę konwersji, aby zaoszczędzić czas.

Adobe Premiere Pro

Ten program jest znany na całym świecie z edycji wideo. Zawiera jednak możliwość konwersji MP4 na MP3 w swoich narzędziach. Wystarczy zaimportować i wyeksportować wybrany plik, wybrać format MP3, kliknąć OK i voila, przekonwertowany plik. Ponadto za pomocą tego programu można tworzyć od intro / outtro, a także ciąć dźwięk na sekcje.

Genialny konwerter MP4

Ten program pomoże Ci przekonwertować dowolny plik audio do wybranego formatu, w tym oczywiście MP3. Możesz dodać pliki do kolejki, aby zapisać projekt konwersji, a jego interfejs jest bardzo łatwy w użyciu.

Dodaj komentarz