Porównaj dokumenty PDF z tymi narzędziami online

Porównanie dwóch plików tekstowych pozwala nam łatwo dostrzec różnice między nimi bez konieczności przeglądania ich słowo w słowo. Jednak kiedy mówimy o Porównaj PDF, rzeczy się zmieniają, ponieważ narzędzia, które pozwalają nam porównywać pliki tekstowe, generalnie nie są kompatybilne z tymi typami plików.

Na szczęście w sieci możemy znaleźć narzędzia, które nam na to pozwalają porównuj pliki PDF całkowicie za darmo i bez konieczności instalowania czegokolwiek na naszym komputerze.

Trzy bezpłatne internetowe narzędzia do porównywania plików PDF

Jeden z nich jest Projekt , witryna oferująca narzędzie do porównywania dwóch plików PDF. Draftable umożliwia porównywanie plików PDF do 300 stron na plik i do 10 MB. Po porównaniu dwóch plików różnice między pierwszym a drugim będą wyświetlane na czerwono, a różnice między drugim a pierwszym będą wyświetlane na zielono. Oferuje również opcję przewijania obu plików jednocześnie, aby łatwo zobaczyć wszystkie różnice.

Narzędzia PDF24 to kolejna strona, która pozwala nam porównywać pliki PDF. W przeciwieństwie do wersji roboczej, narzędzia PDF24 wyświetlają zawartość usuniętą z pierwszego pliku PDF na czerwono, a zawartość dodaną do drugiego na zielono w jednym dokumencie. PDF24 Toos usuwa wszystkie obrazy, które może zawierać plik PDF, umożliwiając dodawanie plików o dowolnym rozmiarze.

Sprawdź różnice to kolejne świetne bezpłatne narzędzie do porównywania plików PDF online. Tym razem zamiast sprawdzać, która treść tekstowa została usunięta lub dodana, porównuje oba pliki pod kątem różnic w wierszach. Innymi słowy, jeśli tekst znajduje się w określonym wierszu pierwszego pliku PDF, a ten sam tekst znajduje się w innym wierszu drugiego, będzie to miało znaczenie.

Dobrą wiadomością jest to, że Diff Checker liczy również liczbę linii dla obrazów w PDF, więc pokazuje różnicę między obrazami usuniętymi między jednym plikiem PDF a drugim.

Dodaj komentarz