Jak zmienić plany zasilania w nieaktywnym systemie w Windows 10?

Możesz wybrać, kiedy twój system i monitor śpi. Jeśli będziesz nieaktywny przez jakiś czas, ekran się wyłączy lub system zawiesi się. Możesz wybrać czas trwania tego okresu bezczynności. Jest to opcja oszczędzania energii i kolejnym świetnym sposobem na zaoszczędzenie energii, zanim system przejdzie w stan bezczynności, jest zmiana planów zasilania, gdy system jest bezczynny.

Opcje AutoPower OK to darmowa aplikacja, która pozwala przełączyć system i monitor w tryb uśpienia, jeśli przez jakiś czas nie korzystałeś z klawiatury lub myszy. Co najważniejsze, możesz go również użyć do wywołania zmiany planu zasilania w nieaktywnym systemie.

Zmień plany zasilania na system nieaktywny

Opcje AutoPower OK ma dwie wersje; wersja przenośna i wersja do zainstalowania. Możesz użyć wersji, która najbardziej Ci odpowiada.

Uruchom aplikację. Jeśli nie chcesz, aby system lub monitor wyłączał się, gdy klawiatura i mysz są nieaktywne, otwórz menu rozwijane poniżej Wyłącz ekran eti Uśpij komputer a następnie wybierz „Nie używaj”.

Otwórz menu rozwijane Automatyczne wyszukiwanie opcji zasilania i wybierz Zdarzenia klawiatury lub myszy . Otwórz menu rozwijane czasu obok niego i wybierz czas wyłączenia. wybierać plan żywieniowy w którym ty musisz zmienić system, gdy aktywność myszy lub klawiatura w środku jesień – menu rozwijane następnie , na liście – the menu rozwijane De różne Strona, wybrać jaki plan diety? musisz zmienić system, gdy klawiatura lub myszy są nieaktywne.

>> Aplikacja zacznie działać, nawet jeśli nadal ją konfigurujesz. W prawym dolnym rogu znajduje się łatwe w użyciu, wyłączone pole wyboru, które możesz wybrać, aby uniemożliwić uruchomienie aplikacji, dopóki jej nie potrzebujesz. Pasek postępu pod każdym wyzwalaczem informuje, ile czasu zajmuje aktywacja.

Aplikację można zminimalizować z zasobnika systemowego za pomocą przycisku # To-Tray w prawym górnym rogu.

Opcje na pasku menu aplikacji umożliwiają dostęp do różnych ustawień systemowych. Menu systemowe umożliwia otwieranie właściwości systemu, opcji zasilania, zarządzania zadaniami, ustawień ikon pulpitu, ustawień wyświetlania, okna ustawień systemowych i okna informacji o systemie. Menu Zoom pozwala na powiększenie aplikacji. Nie zmienia twojego systemu.

System Windows 10 nie pozwala na automatyzację po zmianie planu zasilania. Możesz być zadowolony z oferowanych opcji zawieszenia, ale automatyzacja po przełączeniu planów zasilania to świetna funkcja, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak przydatne są zaawansowane plany zasilania.

Dodaj komentarz