Jak zdobyć lub skorzystać z bezpłatnych przejazdów z DiDi

W czerwcu 2012 roku firma Didi Chuxing Technology Co. Pochodzenia chińskiego została założona w Pekinie. dzięki połączeniu Didi Dache i Kuaidi Dache, również przy wsparciu Tencent i Alibaba

Jej założycielem jest Cheng Wei, były dyrektor najnowszej firmy, która cieszy się dużym prestiżem w światowym e-commerce. Jednym z najbardziej imponujących aspektów są bezpłatne wycieczki, które możesz zarobić dzięki DIDI. Tutaj opowiemy o nich więcej.

Co to jest DiDi i jak to działa? Jest wynajem samochodów i taksówek, zarządzany przez aplikację mobilną. Początkowo zaczął rozwiązywać problem transportowy w Chinach. później rozszerzył swój zasięg na inne kraje, takie jak Australia. o a na 2018 r. zaczyna działać w Ameryce Łacińskiej.

Zalety podróżowania z firmą transportową DiDi

Ostatnio w wielu krajach użytkownicy zdecydowali się na przejście z prywatnej firmy transportowej na DIDI. Powód jest taki, że … oferuje lepsze zalety i korzyści, zarówno dla swoich użytkowników to do pracowników? Wśród nich jest fakt, że otrzymują premię za każdego nowego kierowcę. Pobierają również prowizję w wysokości 10% za podróż, co jest dobrą różnicą dla konkurencji.

Ceny użytkowników są tańsze. a jeśli chodzi o bezpieczeństwo, pojazdy mają przycisk, którego mogą użyć w nagłych wypadkach, ponieważ, mieć sojusz z firmą ubezpieczeniową która obejmuje zarówno kierowców, jak i użytkowników; nawet osobom trzecim, ponieważ kolejną zaletą jest to, że możesz dzielić podróż z 5 innymi osobami.

Komfort dostępny dla użytkowników od Zaplanuj swoją wycieczkę szybko i łatwo w DiDi jest kolejnym z wiele zalet tej aplikacji ten Nawet jeśli popełnisz błąd podczas zamawiania wycieczki, nadal możesz zmień miejsce docelowe na DiDi z telefonu komórkowego , bez kłopotów i kłopotów. Nie wspominając o innych fajnych narzędziach, jak zamawianie DiDi dla kogoś innego ten

Co musimy zrobić, aby skorzystać z usługi DiDi?

DIDI to firma, która oferuje Organizacja Narodów Zjednoczonych usługa Transport każdy dzień tygodnia, 24 godziny na dobę ? Dlatego po pobraniu aplikacji i założeniu konta możesz zamówić usługę dojazdu we wskazane miejsce, określając miejsce, z którego zostaniesz odebrany oraz Miejsce docelowe przyjazd; pilot znajdujący się najbliżej Twojej lokalizacji jest wtedy przypisany do Ciebie.

Wszystkie informacje otrzymasz później zarówno w pojeździe jak i u kierowcy a także przybliżony czas przyjazdu. Następnie wybierasz metodę płatności, którą zaksięgowałeś na swoim koncie kartą debetową, kredytową lub debetową, jeśli miasto, w którym mieszkasz, ją akceptuje. w końcu musisz potwierdzić. Pamiętaj, aby ocenić na koniec podróży przewodnik ten

Jak zdobyć darmowe przejazdy z DiDi?

DIDI ma wiele alternatyw dla: otrzymuj rabaty i kupony na różne sposoby a więc przeglądaj za darmo za pomocą tej aplikacji lub po znacznie obniżonych kosztach. Na przykład ich ceny są na ogół o 20% tańsze niż ich konkurenci. Innym sposobem jest zaoferowanie premii na określoną kwotę, gdy zapiszesz się do określonych aplikacji marki lub umów z określonymi bankami.

Ponadto, gdy zaprosisz znajomych do korzystania z tej firmy jako przelewu, otrzymasz kupony. na przykład 500 USD zniżki dla nowych użytkowników na przyszłe wyjazdy lub 50% mniej na pierwszych 5 wyjazdach. oznacza, że Nowi i częsti użytkownicy również wygrywają ten Ważne jest również, aby przez cały czas pozostawać w kontakcie z Internetem, ponieważ zniżki DIDI lub kupony promocyjne różnią się w zależności od miasta.

Dziś DIDI stało się poważnym konkurentem dla innych firm świadczących prywatne usługi transportowe na całym świecie. ponieważ wielu użytkowników korzysta z tej usługi za korzyści i korzyści, które oferują zarówno kierowcom, jak i ich klientom, aby mogli podróżować bezpieczniej i wygodniej.

Dodaj komentarz