Jak zapisywać zdjęcia edytowane na Instagramie na urządzeniu mobilnym?

Instagram to sieć społecznościowa, w której codziennie przesyłanych i udostępnianych jest ponad 100 milionów zdjęć.

Na pewno edytowałeś więcej niż raz zdjęcie na Instagramie i chciałeś zapisać go na urządzeniu mobilnym, aby zachować go i mieć do niego dostęp w trybie offline lub po prostu nie stracić go w tysiącach zdjęć, które się tam gromadzą.

Łatwo zapisuj edytowane zdjęcia z Instagrama w swojej kolekcji mobilnej.

Jeśli regularnie czytasz nasze artykuły, z pewnością pamiętasz, że niedawno wyjaśniliśmy, jak pobierać zdjęcia i obrazy z Instagrama za pomocą programów innych firm.

Tym razem pokażemy Ci krok po kroku jak zapisz zdjęcia, które sam edytowałeś na Instagramie zostaw je w galerii zdjęć swojego telefonu komórkowego.

Jak zapisać zdjęcia z Instagrama w mobilnej galerii?

Bardzo ważna rzecz do rozważenia z góry prześlij obraz na Instagram w przypadku problemu pobierz te obrazy w najlepszej możliwej jakości, aby uzyskać lepsze wyniki.

Po prostu to zrób zmodyfikowany La zdjęcie na Instagramie, możesz wykonać poniższe czynności, aby zapisz obraz w mobilnej galerii zdjęćten

  1. Stuknij ikonę lub zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp Twój profilten
  2. Dotknij trzech linii w prawym górnym rogu, a następnie naciśnij Parametryten
  3. Rodzaj Kompletnya następnie kliknij Oryginalne zdjęcia (iPhone) lub Oryginalne publikacje (Android).
  4. Aby włączyć tę opcję, dotknij obok Zapisz oryginalne zdjęcia (iPhone) lub Zapisz oryginalne posty (Android).

Wykonując te kroki, będziesz mógł zapisać edytowane zdjęcia na Instagramie w mobilnej galerii zdjęć.

Jak widać, to bardzo proste pobieraj edytowane zdjęcia z Instagrama bezpośrednio do swojej galerii mobilnejJeśli chcesz, możesz również pobrać pełnometrażowe zdjęcia profilowe na Instagramie na swój komputer lub telefon komórkowy, korzystając z narzędzi, o których wspomnieliśmy w naszym poprzednim artykule.

Teraz, gdy już to wiesz, postaraj się, aby Twoje zdjęcia wyglądały jak najwyżej, aby Twój retusz wyglądał oszałamiająco. Wtedy możesz zapisz te zdjęcia bezpośrednio w galerii mobilnej lub pobierz je na komputer bardzo łatwo postępując zgodnie z krokami, które już Ci wskazaliśmy.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik okaże się przydatny i praktyczny, kiedy tylko zechcesz zarejestrowany Szybko i łatwo Zdjęcia z Instagrama które lubisz najbardziej w galerii zdjęć Twojego telefonu komórkowegoten

Dodaj komentarz