Jak wysyłać anonimowe darmowe SMS-y z Internetu? – Zbyt łatwe

Początek naszych czasów przyniósł rozwój technologii, co zaowocowało lepszą jakością życia. Dzięki zaawansowaniu komputerów komunikacja jest możliwa poprzez: wiadomości i czat w czasie rzeczywistym z naszą rodziną i przyjaciółmi. I chociaż jest to coś, co teraz uważamy za oczywiste, często jest tak dobre, jak ma swoje wady.

W świecie pełnym informacji i środków do ich dostarczania są ludzie, którzy poświęcają się filtrowaniu tego, co prywatne. Problem polega na tym, że informacje, które są uważane za ważne, wyciekają do sieci i nie wiadomo, jak je chronić. Istnieje wiele alternatyw behawioralnych informacje, które wysyłamy Anonimowy dowiesz się, co to jest w następnym artykule.

Jak wysyłać anonimowe darmowe SMS-y z Internetu?

Choć może się to wydawać skomplikowanym procesem, w następnym kroku możesz łatwo przekazać anonimową wiadomość. Internet ten

Istnieje kilka witryn oferujących tę anonimową usługę przesyłania wiadomości. Możesz nawet wyślij anonimowy e-mail z nienadzorowanym załącznikiem ten Globfone umożliwia wysyłanie wiadomości do rodziny i przyjaciół na całym świecie i jest bezpłatny. Możesz pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, a nawet wysyłać wiadomości online.

Kroki wysyłania anonimowych SMS-ów za pomocą Globfone

 1. Przejdź na oficjalną stronę Globfone
 2. Kliknij „WYBIERZ KRAJ BENEFICJENTA”, aby móc wybrać kraj, do którego SMS zostanie wysłany.
 3. Następnie w opcji „WPISZ TELEFON ODBIORU” dodaj numer odbiorcy
 4. I na koniec naciskasz „DALEJ” lub więcej.
 5. Po zakończeniu tego procesu otrzymasz niebieskie pole, w którym możesz napisać dowolny tekst, ale pamiętaj, że masz tylko 140 znaków.
 6. Kliknij „Nie jestem robotem”, a następnie „Dalej”

Na końcu wszystkich kroków wystarczy poczekać, aż pojawi się pasek procedury. Poinformuje Cię, czy wiadomość została pomyślnie wysłana.

Wysyłaj anonimowe wiadomości za pomocą SendSMSNow

SendSMSNow to bezpłatna usługa anonimowych wiadomości online. Aby skorzystać z oferowanych przez nią korzyści, musisz zarejestrować się na jego stronie i założyć konto. Posiadając konto, możesz stworzyć własną listę kontaktów i przesłać zdjęcie profilowe. Wśród opcji oferowanych przez SendSMSnow jest wysyłaj masowe SMS-y lub wiadomości tekstowe do 10 osób, ale tam, jeśli pobiera niewielką kwotę.

Funkcje SendSMSnow

 • Uzyskaj odpowiedź na skrzynkę SendSMSnow
 • Posiada historię wysyłania wiadomości
 • Nielimitowane wiadomości tekstowe do wszystkich Twoich kontaktów
 • Stwórz własny profil SMS i dodaj do niego zdjęcie
 • Przycisk „Wyślij wiadomość” w przypadku, gdy masz stronę internetową i chcesz ją dodać
 • I wiele innych funkcji.

Inne aplikacje do wysyłania anonimowych SMS-ów

Otwórz SMS-y w Internecie

OpenTextingOnline umożliwia bezpłatne wysyłanie SMS-ów online. Możesz to zrobić z komputera lub telefonu komórkowego za pośrednictwem jego aplikacji. OpenTextingOnline jest bardzo niezawodny i ma prawdziwie międzynarodowy zasięg. Oto kroki, które musisz wykonać, aby wysłać anonimowy SMS.

 1. Przejdź na oficjalną stronę opentextingonline.com
 2. Wybierz kraj odbioru
 3. Dodaj numer telefonu
 4. Możesz otrzymać odpowiedź przez e-mail, dla nich musisz podać swój adres e-mail
 5. Napisz SMS-a
 6. Wyślij SMS lub MMS, możesz wysłać oba
 7. Poczekaj na odpowiedź SMS
 8. Interakcja z czymkolwiek lub czymkolwiek chcesz przez SMS

Jeśli chcesz, możesz dowiedzieć się więcej o innych witrynach, które oferują te bezpłatne, niezawodne i bezpieczne usługi, dzięki czemu możesz pozostać anonimowy i zadbać o swoją prywatność. Z drugiej strony zapraszamy do dalszego odwiedzania strony miracomosehace.com, gdzie zawsze znajdziesz różne seminaria technologiczne, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

ty mogę chcieć też bądź ostrożny ponieważ nie możesz wysyłać i odbierać SMS-ów na swój telefon komórkowy.

Dodaj komentarz