Jak wykonać kopię zapasową moich kontaktów na moim telefonie z Androidem

Android jest jednym z najlepszych System operacyjny dla urządzeń mobilnych dzisiaj, z iOS obaj kontrolują prawie cały rynek telefonii. Jednak Android ma znacznie więcej aktywnych terminali w różnych częściach świata, a platforma ta również odniosła ogromny sukces ze względu na wysoką jakość swoich telefonów komórkowych i przystępne ceny.

Ten mobilny system operacyjny wyróżnia się szerokim zakresem dostosowywania, a także ogromnym portfolio opcji, usług, narzędzi, gadżetów oraz innych funkcji i cech smartfonów wyposażonych w systemy android ten Osiągnij w ten sposób duże różnice z innymi platformami terminalowymi.

W tym innowacyjnym i ekscytującym systemie znajdujemy wszelkiego rodzaju narzędzia, które są absolutnie przydatne w naszym codziennym życiu. W tej szerokiej gamie opcji możemy wyróżnić kilka bardzo ciekawych opcji, takich jak oszczędzanie baterii, transmisja z ekranu naszego telefonu do komputera, opcja nagrywania ekranu, synchronizacja kont i tworzenie kopii zapasowych.

Ta opcja nazywa się tutajnad odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym terminalu z Androidem. Ale nie martw się, wyjaśnimy Ci to tutaj. Następnie powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby wykonać kopię zapasową naszego smartfona. Bądź na bieżąco i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły związane z tą interesującą funkcją.

Co to jest kopia zapasowa i jak możemy z niej korzystać?

Ta funkcja oferowana przez Androida we wszystkich jego terminalach umożliwia przechowywanie wszelkiego rodzaju treści, informacji i niezbędnych danych, które hostowaliśmy na naszym obecnym urządzeniu mobilnym, oczywiście na wypadek, gdybyśmy z jakiegoś powodu zmienili telefon lub go zgubili. Dzięki tej funkcji możemy przechowywać wszystko udaje nam się uratować ten

Chodzi o to, że wszystkie te ważne informacje będą przechowywane w chmurze, za pośrednictwem poczty e-mail lub Aplikacja Dysk Google lub dowolna inna aplikacja skoncentrowana na tym temacie, dzięki czemu gdy mamy w rękach kolejne urządzenie mobilne, po prostu wpisujesz swoje dane, takie jak nie m poniżej użytkownik, e-mail i słowo de iść przez aby pobrać wszystkie wprowadzone przez nas informacje.

Innym powodem tworzenia kopii zapasowych naszych danych i treści jest to, że jeśli wykonujemy jakieś formatowanie na naszym terminalu, zwykle robimy to na wypadek, gdybyś chciał pozostawić urządzenie mobilne jako nowe. Gdy skończysz, będziesz mógł przejść do chmury i pobrać całą posiadaną zawartość. udało się zapisać przed konfiguracją telefonu komórkowego.

Niewątpliwie jest to całkowicie przydatna opcja w tych różnych przypadkach i dzięki niej możesz zapisywać zdjęcia, filmy, dokumenty, pliki, hasła, hasła, identyfikatory, kontakty, a nawet dane o zainstalowanych aplikacjach. Dzięki tej funkcji unikamy utraty naszych informacji w przypadku utraty telefonu, jego zmiany lub wykonać twardy reset.

Jak wykonać kopię zapasową kontaktów z Androida?

Jak powiedzieliśmy, możliwość tworzenia kopii zapasowych jest dość funkcjonalny i obejmuje prawie wszystkie dane z naszego terminala. Wśród tych danych i informacji musimy wymienić kontakty naszego telefonu komórkowego. Chociaż w wielu przypadkach jest to zwykle długa lista liczb, nie wymaga to czasu ani wysiłku.

Kontakty to jedne z najważniejszych danych i informacji dla użytkowników. Bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli stamtąd jakieś cenne lub potrzebne numery, które będą nam potrzebne w przypadku zgubienia telefonu, zakupu nowego lub jego rekonfiguracji. W tym celu kopia zapasowa oferuje różne warianty, aby zakończyć ten proces.

Nasz pierwszy krok Tworzenie kopii zapasowej naszych kontaktów będzie wymagało przejścia do ustawień telefonu, stamtąd przejdziemy do sekcji kont i klikniemy na nią. Widzimy tam dużą listę innych kont aplikacji, które wybieramy w Gmailu.

Tam wybieramy synchronizację danych, czyli kontaktów. Następnie przejdziemy do sekcji „Kopia zapasowa” i wybierzemy „Automatyczne przywracanie” i to wszystko. Odniesiemy sukces w tworzenie kopii zapasowych kontaktów poprzez kopie zapasowe.

Dodaj komentarz