Jak wejść do tajnego menu Instagrama i zmienić ikonę aplikacji

Instagram świętuje swoje urodziny. Społeczna sieć obrazów i filmów par excellence świętuje swoją własną 10 lat, i z tej okazji firma chciała zorganizować specjalne „wydarzenie” wprowadzające nowe funkcje, m.in sekretne menuz którego będziesz mógł zmień ikonę aplikacji na urządzeniach mobilnychten

To menu jest ukryty więc prawdopodobnie zapomniałeś, kiedy używasz Instagrama jak zwykle.

Dlatego świętuj mnie Instagram dziesiąta rocznica jednej z najczęściej używanych platform na świecie, dziś wyjaśniamy, jakie to proste zmień ikonę instagramajeśli masz Androida lub iPhone’a.

Instagram pozwala zmienić ikonę aplikacji z ukrytego menu.

Zmień ikonę Instagrama dla tajnego menu na 10. rocznicę

Aby zmienić ikonę Instagrama, musisz ją najpierw mieć Zainstalowałem najnowszą wersję aplikacjiTa edycja jest już dostępna w Google Play i App Store, więc koniecznie pobierz najnowszą wersję Instagrama na swój telefon komórkowy.

Teraz czas na instalację dostęp do tajnego menu aplikacjiAby to zrobić mimo wszystko zmień ikonę instagrama, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Otwórz Instagram i dotknij swojego zdjęcia profilowego na pasku nawigacyjnym na dole.
  2. Kliknij ikonę koła zębatego w lewym górnym rogu.
  3. W menu ustawień przesuń palcem w dół, aż pojawi się pasek emoji i urządzenie wibruje.
  4. Będziesz mieć dostęp do menu „Ikona aplikacji”. Po obejrzeniu animacji konfetti będziesz mógł wybierać spośród różnych ikon aplikacji.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów cztery pierwszy ikony oferowane przez aplikację reprezentuje oryginalne ikony używane przez firmę w aplikacjijak to było w toku, aż w końcu ujrzało światło dzienne, zanim stało się jedną z sieci społecznościowych z największą bazą użytkowników na świecie. Reszta to obrazy o różnych odcieniach kolorówniektóre z nich są prostsze w kolorze czarnym lub białym.

Zarówno na Instagramie na Androida, jak i w wersji na iPhone’a, zmiana ikony aplikacji nie zastępuje oryginalnej ikony aplikacjiZamiast tego Instagram tworzy skrót od wersji internetowej z nową ikoną. Warto również zauważyć, że ta funkcja będzie dostępna dopiero w październiku.

Dlatego jeśli chcesz dostosuj ikonę instagrama raz w miesiącu lub jeśli chcesz dostosuj ikonę aplikacji, możesz zobaczyć jedne z najlepszych pakietów ikon, których możesz używać w systemie Android.

Dodaj komentarz