Jak poznać moje hasło do Wi-Fi — zobacz klucz Wi-Fi, z którym jestem połączony?

Jeśli nie znasz mojego hasła WiFI, sprawdź klucz WiFI sieci, z którą jesteś połączony, a następnie kontynuuj.

Dziś bezpieczeństwo jest najważniejsze, w rzeczywistości wraz z postępem technologii jest to już możliwe wprowadź hasło aplikacji.

Wi-Fi nie miało być wyjątkiem, choć dawno temu było to możliwe. Znajomość hasła pozwoli Ci je zmienić, jeśli tak jest chroń Wi-Fi i eliminuj intruzów ten W ten sposób możesz sprawdź szybkość ładowania strony będzie tak samo jak zawsze, jeśli nie lepiej.

I nie tylko połączenie sieć, z którą jesteś połączony, ale klucz do sieci, z którą byłeś połączony wcześniej. Musisz tylko przeczytać, żeby się dowiedzieć małe wskazówki który pomoże ci w każdej chwili.

Znajdź hasło do sieci Wi-Fi swojego komputera

Spośród wielu dostępnych metod weryfikacji hasła WiFi dostępnych na komputerze, za pośrednictwem koncentratora sieciowego można wykonać następujące operacje.

  • Wybierz „najpierw przycisk” Demarer Windows i wybierz „Panel sterowania”.
  • W nowym oknie wybierzesz „Centrum sieci i udostępniania”.
  • Teraz wybierz opcję Wi-Fi, z którą chcesz się połączyć, która nazywa się „ Połączenie z siecią bezprzewodową ”.
  • W małym oknie, które się pojawi, wybierz „Właściwości sieci bezprzewodowej”, a następnie wybierz zakładkę o nazwie ” Bezpieczeństwo ”.
  • To okno wyświetla klucz WiFI, z którym jesteś połączony w sekcji „Klucz bezpieczeństwa sieci”. Wszystko czego potrzebujesz to Sprawdź pudełko Pokaż znaki ”.

Ty też będę wiedzieć Moje hasło WiFi, do którego jesteś aktualnie zalogowany.

Jeśli chcesz poznać hasło do Wi-Fi przechowywane na wcześniej podłączonym komputerze, musisz wykonać następujące czynności:

  • Po wykonaniu poprzednich kroków musisz przejść do Okno „Centrum sieci i udostępniania”.
  • Po lewej stronie wybierzesz opcję „Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi”, w tym oknie zobaczysz wszystkie sieci, z którymi wcześniej się łączyłeś.
  • Po wybraniu prawym przyciskiem myszy należy wybrać opcję ” Nieruchomości „W wyskakującym okienku.
  • Wybierz ” Bezpieczeństwo »I dotknij pola „Pokaż znaki”, aby wprowadzić hasło do sieci Wi-Fi.

Znajdź hasło Wi-Fi swojego telefonu komórkowego

Jeśli masz telefon komórkowy z Android 9 lub niższy system, jedynym sposobem poznania mojego hasła do Wi-Fi jest aplikacja, która wymaga dostępu do konta root.

Zainstaluj aplikację, aby zobaczyć hasło Wi-Fi

Istnieje wiele aplikacji, które umożliwiają przeglądanie haseł Wi-Fi, które wcześniej dodałeś do swojego telefonu komórkowego. W takim razie zapraszam do instalacji Przeglądarka haseł WiFi , który nadzienia wariactwo tryb że musimy to robić na wszystkich urządzeniach.

Postępuj zgodnie z zapisanymi hasłami

Po uruchomieniu aplikacja poprosi o zaakceptowanie uprawnień od superużytkownik ten Dotykać ” W PORZĄDKU „W oknie, które pojawia się na ekranie. Lista z listą zawierającą wszystkie te elementy pojawi się automatycznie Sieci Wi-Fi które dodałeś wcześniej.

Możesz zobaczyć nazwę Wi-Fi wyświetlaną na górze i hasło na dole. Jeśli masz połączenie z wieloma sieciami Dostęp do Wi-Fi z biegiem czasu z urządzeniem wyświetlana lista może być nieco długa.

Jeśli tak, możesz po prostu skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć nazwę sieć wymagane i szanuje hasło.

Udostępnij zapisane hasła

Jeśli chcesz podzielić się którymś z nich wiele de przechowywane krotnie z innym urządzeniem masz wiele opcji. Możesz zacząć od wybrania dowolnej nazwy z listy i pojawi się małe okno menu.

Z tej opcji musisz wybrać „Kopiuj hasło” dla tej sieci i możesz wkleić je do wiadomości, aby wysłać je komu chcesz.

Możesz też pominąć ten proces i wybrać „Udostępniam” , teraz wybierz żądaną aplikację tekstową w wyświetlonym oknie i wyślij hasło.

Dodaj komentarz