Jak mogę tworzyć mocne tweety na Twitterze, aby moje posty były bardziej atrakcyjne? Przewodnik krok po kroku

Świergot to sieć społecznościowa, w której wiadomości to może informacje prasowe w pigułce , ze względu na ograniczenia liczba znaków które można wykorzystać. To bardzo ciekawe miejsce, w którym media zbiegają się z użytkownikami z całego świata.

Zdarza się to bardzo często tutaj ciekawe dyskusje Są tworzone na jakiś temat . Dlatego skorzystaj z zasobów, które pomagają podświetl litery może być bardzo skuteczny, gdy chcesz skuteczniej przekazać swoją wiadomość.

Z tej okazji porozmawiamy o ks. sposób na przybranie na wadze na Twitterze aby Twoje posty były o wiele bardziej atrakcyjne. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku!

Jakie są korzyści z używania pogrubienia w moich postach na Twitterze?

Jak wspomniano wcześniej, m.in. Użytkownicy Twittera mogą wyrazić swoją opinię w małych kawałkach ponieważ mają limit liczby słów w każdym Publikacja . Ponadto wiadomościom mogą towarzyszyć filmy, obrazy, GIF-y i inne zasoby.

W tym sensie spersonalizuj teksty świetnym pomysłem może być podkreślenie konkretnego miejsca lub wyróżnienie go . Dlatego tak ważne jest wykorzystanie możliwości włączenia zasobów do dostosowywania czcionek pogrubionych, kursywnych i podobnych.

W ten sposób odbywa się przetwarzanie tekstu Celem jest podkreślenie określonych części tekstu poprawa zakresu podejścia tweety i o wiele lepiej jest przyciągnąć uwagę innych użytkowników.

Dowiedz się krok po kroku, jak zalać tweety na Twitterze

Przede wszystkim należy zauważyć, że aby móc samodzielnie magazynować tłuszcz tweety będziesz musiał użyć niektórych narzędzi, ponieważ m.in Świergot, nie możesz tego zrobić.

To bardzo prosty proces i wystarczy kilka kroków, aby być gotowym:

 • Wybierz dowolny konwerter formatu tekstu w internecie, który chcesz. W takim przypadku zrobimy to przez cały czas Rozszerzenie Bedazzle dostępne w Chrome Web Store.
 • Zainstaluj rozszerzenie w Twoim komputerze.
 • Uzyskaj dostęp do swojego konta na Twitterze .
 • Wpisz pole do wpisania Nowa wiadomość.
 • Kiedy napiszesz, co chcesz opublikować, zauważysz, że autor Tweety również zmieniłem słowa „Urocz to” pojawiają się teraz . Jeśli go klikniesz, opcje dla dostosowywanie czcionek pojawić się .
 • Wybierz tekst na którym postawisz trawa .
 • W opcjach Ogłusz to , wybierz pogrubienie .
 • Kiedy tekst jest tym, czego chcesz opublikuj to i wyjdź.

Lista najlepszych narzędzi online do wyciszania tweetów

W Internecie możesz być inny narzędzia online które ci pozwalają dostosuj swoje teksty dla różnych sieci społecznościowych. Zawierają nie tylko pogrubienie, ale także kursywę, dodanie kolejnej czcionki i nie tylko.

Jednak zanim zaczniesz z nich korzystać, powinieneś o tym wiedzieć W niektórych przypadkach te zasoby wyglądają dobrze w zależności od używanej przeglądarki . Oznacza to, że jeśli wyświetlisz go w iPhone, iPod touch lub iPad , z pewnością styl prawdopodobnie nie będzie widoczny .

Mając to na uwadze, pokazujemy Ci najlepsze narzędzia online, które sprawią, że Twoje tweety będą odważne:

Konwerter tekstu Unicode

«AKTUALIZACJA ✅ Czy chcesz, aby tweety na Twitterze były atrakcyjne i chwytliwe, podkreślając odważne sugestie? ⭐ WEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak ODDAWAM SIĘ SKRATOM!”

Jest jednym z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych w Internecie. Jednym z powodów, dla których to narzędzie wyróżnia się na tle innych, jest to, że: oferuje wiele wariantów form za pomocą którego możesz dodawać kursywę, pogrubione znaki, dodawać efekty do liter, zmieniać typ czcionki i nie tylko.

Wszystko co musisz zrobić to napisz tekst, który Chcesz w polu tekstowym , wybierz żądany format, skopiuj ten format i wklej go Świergot . Następnie po prostu opublikuj i to wszystko.

Christiandve.com

To kolejne przydatne narzędzie, do którego masz dostęp w Internecie, aby je zbudować spersonalizuj swoje posty w mediach społecznościowych . Jest bardzo prosty i intuicyjny.

Wystarczy połączyć się z internetem i napisz swój tekst w polu wyświetlane u góry. następnie wybierz sekcję do dostosowania i wybierz opcje zgodnie ze swoimi preferencjami.

Te opcje to:

 • Szeryfów
 • Rękopis
 • dawny
 • Kursywa
 • Śmiały

Wyniki zabiegu przedstawiono w dolna niebieska ramka . Skopiuj ten tekst, wklej go Świergot i wszystko będzie gotowe.

YayText.com

To kolejna strona, na której możesz Zrób zwykły tekst pogrubiony i używaj go w swoich postach w mediach społecznościowych.

Aby wykonać ten proces, przejdź do swojej witryny i przewiń do sekcji, która mówi „Twój tekst” . Napisz, czym chcesz się tam podzielić.

wybierać część tekstu do modyfikator . następnie wybierz opcje z poniższej listy . Na koniec skopiuj formularz i wkleić to dla Świergot . Ponadto oferuje Badania dzięki czemu możesz sprawdzić, czy format jest taki, jaki chcesz.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz