Jak mogę poprawić jakość dźwięku Spotify na moim Androidzie?

Dziś zobaczymy jak poprawić jakość dźwięku Spotify na moim Androidzie ten Dla osób, które uwielbiają słuchać świetnej muzyki, Spotify jest niekwestionowanym sojusznikiem.

Istnieje wiele alternatyw dla słuchania muzyki online. Ale nie możemy zaprzeczyć, że jednym z najlepszych jest Spotify, który nie tylko pozwala nam odsłuchać jego transmisję, ale Pozwól nam także Zdobyć ciesz się nim bez konieczności połączenia z Internetem.

że kochamy Spotify jest to, że jakość dźwięku jest nieskończenie lepsza niż słuchanie piosenek w YouTube. Chociaż ta funkcja jest w wielu przypadkach bardziej dla osobistego gustu niż cokolwiek innego. Nie możemy temu zaprzeczyć jakość oferowana przez Spotify przewyższa jakość YouTube i jego konkurentów.

Możesz jednak poprawić dźwięk jeszcze bardziej, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami. Wszystko, co musimy dodać, zanim zaczniemy, to to, że bez względu na to, ile zmian dokonasz, w końcu będziesz potrzebować dobrych słuchawek, aby poprawić jakość dźwięku tak bardzo, jak to możliwe.

Bez dobrych słuchawek, nie zestaw konfiguracyjny nie radzisz sobie zbyt dobrze Możesz zauważyć niewielką poprawę, ale najlepszym sposobem na to jest posiadanie dobrej jakości i wydajnego sprzętu od marki, która specjalizuje się w tego typu aparatach słuchowych.

Jak poprawić dźwięk w Spotify

Wyrównywacz

Dla wielu osób to jest jest niezbędny do wyrównania ponieważ niezależnie dostosowuje pasma częstotliwości, aby mieć większą kontrolę nad utworami. Oznacza to, że kiedy usłyszymy piosenkę, która ma bardzo głośny bas, możemy go odrzucić itp.

Aby móc właściwie wyregulować wyrównanie, konieczne jest pewne wyobrażenie o tym, co robisz. Są one jednak skonfigurowane tak, że możesz wybrać Pop lub Rock, aby podać kilka przykładów. W ten sposób możemy poprawić dźwięk. Nie ma opcji na Androida wyrównanie , dlatego powinniśmy korzystać z innych aplikacji, takich jak m.in. Korektor FX ten

Wyłącz normalizację głośności

Bardzo prosta i wydajna obsługa jest normalizacja guza ten W ten sposób możemy utrzymać taką samą głośność wszystkich piosenek. Nierzadko zdarza się, że jeden kawałek jest głośniejszy od drugiego, co może być dość zauważalne, gdy mamy słuchawki.

Następnie używana jest funkcja normalizacji głośności utrzymuje ten sam poziom we wszystkich tematach muzycznych ten Problem w tym, że zmniejsza dynamikę, zwykle jest to mało zauważalne. Jednak w wielu przypadkach różnica może być zauważalna. Dlatego, aby nieco wzmocnić dźwięk, zalecamy wyłączenie tej opcji.

Popraw jakość dźwięku Spotify

Oprócz powyższego, inną opcją, którą masz, jest: włącz muzykę HD w środku z opcjami Konfiguracja Spotify ten Poza tym lepiej mieć dobre słuchawki lub przyzwoity system nagłośnienia, bo to będzie zależeć od Ciebie, abyś mógł słuchać swojej muzyki w najlepszej jakości.

Ale niewiele więcej można zrobić, polegasz na kilku wyborach, które wybraliśmy wcześniej i dobrym zespole, odpowiednim materiale, abyś mógł w pełni cieszyć się muzyką, którą kochasz.

Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł Jak poprawić jakość dźwięku Spotify na Androidzie przydatne, jeśli masz wątpliwości lub chcesz coś zasugerować, możesz skorzystać z poniższych komentarzy.

Dodaj komentarz