Zobacz, co nadchodzi w nowym LibreOffice 6

Jednak ta propozycja handlowa nie jest jedyną, dla której użytkownicy może decydować, ponieważ inni deweloperzy również rozpoczęli własne projekty, odpłatnie i za darmo, w wielu przypadkach oferując szereg funkcjonalność bardzo podobny do wspomnianej kontynuacji do tych z Redmond ten Wyraźny przykład można znaleźć na oprogramowanie open source LibreOffice , zestaw aplikacji, które z czasem zyskały obserwujących na całym świecie.

Cóż, kontynuując ten darmowy projekt rozpoczął się dziś wydarzenie znane jako Konferencja LibreOffice 2017 kto stoi? Rzym W Włochy w której spodziewana jest długa dyskusja na temat ewolucji następnego wersja 6.0 Z apartament ten W rzeczywistości pracujemy teraz nad tą nową wersją i jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinna pojawić się na świecie na początku lutego. 2018 ten Powiedz, że „Fundacja Fundacji” będzie gospodarzem tej konferencji LibreOffice 2017 przez trzy dni pełne dyskusji, warsztatów i sesji hakerskich.

LibreOffice 6.0 ukaże się w lutym 2018

W ten sposób kilku programistów będzie próbowało ulepszyć darmowe oprogramowanie LibreOffice oraz paczka wieloplatformowy a także skupienie się na dodaniu nowej funkcjonalności do istniejącej funkcjonalności. Ponadto konferencja LibreOffice zawsze była świetną okazją programiści , Współtwórcy , tłumaczom, użytkownikom, sympatykom i innym członkom społeczności LibreOffice, aby poznać się osobiście i podzielić swoją wiedzą. W tej nowej wersji próbują zaprogramować nowe funkcje LibreOffice 6,0 wszystko przed jego przybyciem Luty 2018 ten

w rzeczywistości rozwój LibreOffice 6.0 został wydany niedawno, ale jest pierwszy ze wszystkim i z tym Wersja alfa będzie dostępny do publicznego testowania w następnym tygodniu po zakończeniu konferencji. Dwa kolejne pojawią się po tym wydaniu betas w listopadzie i grudniu. Tak więc przez cały styczeń 2018 r. programiści będą pracować nad ostatnimi szlifami nowej wersji 6.0, która ma pojawić się w pierwszym tygodniu Luty ten Jak mogłoby być inaczej, będzie to ogromna aktualizacja z wieloma nowymi funkcjami, takimi jak program de włożyłem oraz automatyczny dzień Do Dystrybucje GNU / Linux ten

Zwykli użytkownicy pakietu powinni wiedzieć, że jest to najnowsza poprawiona wersja LibreOffice 5.4.2 który przyszedł w zeszłym tygodniu z ponad 100 poprawki bezpieczeństwo i błędy.

Dodaj komentarz