Zlokalizuj lub śledź skradziony telefon komórkowy za pomocą Gmaila lub Map Google za darmo

Chociaż wiele osób nie zna tej metody, możesz śledź swój telefon komórkowy za pomocą Google Maps lub Gmail ten To bardzo prosty proces, wystarczy zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail, aby znaleźć Androida z funkcją lokalizacji (iOS ma swoją własną metodę). Możesz także zalogować się na swoje konto Gmail i przejść do Map Google na komputerze, aby śledzić swoje urządzenie przy użyciu historii lokalizacji aplikacji.

Gdy telefon komórkowy zostanie zgubiony, użytkownicy mają wiele zmartwień. Przede wszystkim zlokalizowanie telefonu komórkowego jest ważne, ale jak dotąd z także niezbędne dla chronić informacje zawiera. Dzięki Mapom Google możesz sprawdzić lokalizację swojego telefonu, możesz też użyć „ Znajdź moje urządzenie »Z Androida do lokalizowania i między innymi blokowania lub usuwania informacji zsynchronizowanych z Google.

Wymagania do spełnienia

Jest mało warunki śledzenia skradzionego telefonu komórkowego za pomocą Map Google lub adresu e-mail. Poniżej znajduje się lista głównych warunków, chociaż należy zauważyć, że na tej liście nie ma kolejności istotności, ponieważ wszystkie są niezbędne do prawidłowej lokalizacji telefonu komórkowego:

 • Retre połączenie internetowe albo przez połączenie danych, albo przez Wi-Fi.
 • Avoir aktywna lokalizacja ten
 • Niech telefon tam będzie schodzić raczej. W przeciwnym razie otrzymasz tylko ostatnią zapisaną lokalizację przed zatrzymaniem.

Poniższe wymagania mogą dotyczyć tylko niektórych z tych dwóch metod. Jeśli więc jeden z nich nie jest spełniony, wiedz, że zawsze możesz skorzystać z drugiej opcji:

 • Śledzenie Gmaila : Telefon musi być sparowany z Twoim Konto Google i mieć funkcję ” Znajdź moje urządzenie » aktywny ten
 • Musisz jednak mieć zainstalowaną aplikację mapy Google aby znaleźć lokalizację smartfona za pomocą tej aplikacji.

Włącz lokalizację

Aby aktywować lokalizację na większości nowych smartfonów appuyez prostota w widżecie u góry ekranu, a także tryb samolotowy, Bluetooth i nie tylko. Jeśli nie masz tej opcji, możesz włączyć tę funkcję, wpisując „ Parametry „TEN” konfiguracja ”.

Korzystanie z Map Google

Możesz śledzić skradziony telefon komórkowy za pomocą Google Maps z Twojego komputera. Ta aplikacja śledzi różne miejsca, przez które przeszedłeś ze smartfonem. W przypadku straty, to historia lokalizacji bardzo przydatne będzie zlokalizowanie telefonu komórkowego.

Aby znaleźć ostatnią zapisaną lokalizację smartfona, wprowadź jedno z poniższych zastaw Do przejdź do map google ten Jeśli nie jesteś zalogowany w przeglądarce, powinieneś to zrobić (upewnij się, że wprowadziłeś konto powiązane z aplikacją w telefonie). Następnie wykonaj następujące kroki:

 1. W Mapach Google otwórz Mapy menu rozwijane klikając ikonę w lewym górnym rogu.
 2. Wyszukaj opcje ” Twoje trasy „I kliknij na to.
 3. Kiedy go naciśniesz, zobaczysz otwartą nową kartę. Jeśli wchodzisz do historii po raz pierwszy, wiadomości powitalne Pojawi się które możesz zignorować.
 4. Później możesz skorzystać z narzędzia, wybierając datę w polu oznaczonym „ trasy ”. Aby wyświetlić aktualną lokalizację, kliknij DZIŚ.
 5. Po zakończeniu lokalizacja pojawi się na mapie na ekranie.

Wykonując te proste kroki, będziesz w stanie Znajdź lokalizację skradzionego telefonu za pomocą Map Google ten Należy pamiętać, że ta metoda działa również na iPhonie, o ile aplikacja jest zainstalowana. Jeśli używasz iOS i chcesz pobrać Mapy Google, postępuj zgodnie z tymzastaw w App Store.

Przez Gmaila

Pamiętaj, że ta opcja umożliwia wykrywanie lub śledzenie skradzionego telefonu za pomocą Gmaila działa tylko z Androidem ? ponieważ wymagana jest synchronizacja z urządzeniem, a iOS ma własną metodę za pośrednictwem konta iCloud.

Szopa Łatwo śledź swój telefon komórkowy za pomocą Gmaila , to musi złącze z kontem powiązanym z Twoim urządzeniem i wklej ten adres do swojej przeglądarki:https://www.google.com/android/find ten Dzięki temu uzyskasz dostęp do oficjalnej witryny Google Find My Device. Możesz otrzymać powiadomienie z pewnymi uprawnieniami, które musisz zaakceptować, aby korzystać z narzędzia.

Po zalogowaniu się do serwisu zobaczysz go na ekranie mapa z ostatnio zapisaną lokalizacją ze smartfona. Z drugiej strony na telefonie komórkowym pojawi się komunikat ostrzegawczy informujący o przeprowadzaniu wyszukiwania „Znajdź moje urządzenie”. Dlatego każdy, kto posiada urządzenie, będzie wiedział, że monitoruje je za pomocą tej aplikacji.

To wszystko, czego potrzebujesz śledź skradziony telefon komórkowy za pomocą Gmaila ten Ale dodatkowo możesz korzystać z innych funkcji do zdalnego sterowania urządzeniem, które bardziej szczegółowo zobaczysz w następnej sekcji.

Opcje narzędzi

Dzięki funkcji „Znajdź moje urządzenie” możesz szybko znaleźć lokalizację swojego smartfona. Znajdziesz tu również podstawowe informacje o telefonie komórkowym, takie jak bateria, poziom naładowania oraz nazwa sieci WiFi, do której jest podłączony. Ponadto narzędzie ma Funkcje NASTĘPNY aby chronić Twoje urządzenie :

 • Odtwórz dźwięk : Nawet jeśli Twój telefon milczy lub wibruje, możesz włączyć alarm i zatrzymać go jednym kliknięciem. Ta funkcja służy do szybkiego odnalezienia telefonu, jeśli jest w pobliżu, i przestraszenia złodzieja.
 • Zablokuj urządzenie : Dzięki tej funkcji możesz szybko zablokować urządzenie. Pozwala nawet utworzyć hasło, jeśli nie skonfigurowałeś metody blokowania. Dodatkowo możesz wyświetlić wiadomość na ekranie osobie, która jest właścicielem Twojego telefonu komórkowego i dodać numer kontaktowy, aby mogła zadzwonić i wysłać go ponownie, jeśli jest szczery.
 • Usuń dane : Ta opcja jest zalecana, jeśli nie widzisz już urządzenia do odzyskania, w: chronić swoje dane osobowe przed innymi ten Służy do usuwania danych zsynchronizowanych z kontem Google, dzięki czemu nie można już dalej monitorować ani sterować urządzeniem.

Warto o tym wspomnieć nie wszystkie dane można usunąć , właśnie dane zsynchronizowane z Google w tym aplikacje Google Play lub wszystkie dane uwierzytelniające przeglądarki. Jest to bardzo przydatne, ponieważ wiele osób ma dostęp do swoich kont bankowych za pośrednictwem telefonu komórkowego i zapisuje swoje hasła, aby ułatwić ten proces.

Wersja mobilna

Jeśli chcesz śledzić skradziony telefon komórkowy z innego telefon komórkowy zamiast komputera, możesz skorzystać z aplikacji. Jest dostępny w Sklepie Play i możesz go pobrać, postępując zgodnie z tymzastaw ten

Użycie jest takie samo jak na oficjalnej stronie internetowej. Musi zaloguj się na połączone konto Opróżniam sok oglądaj i sprawdzaj swój smartfon odległość i w czasie rzeczywistym. Możesz również korzystać z tych samych funkcji, co na stronie, takich jak blokowanie, wysyłanie wiadomości, dzwonienie na urządzenie lub usuwanie informacji.

W tym przypadku nie można powiedzieć, że korzystanie z aplikacji jest lepsze lub bardziej efektywne niż na oficjalnej stronie internetowej. Zaletą różnicującą te dwie opcje jest mobilność oferowana przez aplikację, dzięki której możesz: śledź skradzione urządzenie skądkolwiek.

Przenieś iPhone’a z iCloud

Szopa śledzisz skradzionego iPhone’a Nie mogę Używane konto Gmail. Zamiast tego jest dostępny z danymi iCloud. musi chwycić ten adres z Twojego komputerahttps://www.icloud.com/find i zaloguj się, aby uzyskać dostęp do narzędzia. Jeśli masz więcej niż jedno sparowane urządzenie, wybierz jedno z listy jako jego lokalizację.

Gdy skończysz, zobaczysz mapę na ekranie z ostatnią zapisaną lokalizacją urządzenia. Podobnie jak w przypadku Androida, możesz zainstaluj aplikację z oficjalnego sklepu ten Aby to zdobyć, podążaj za nimzastaw ten Różne funkcje, do których można uzyskać dostęp za pomocą tego narzędzia, to:

Znajdź mojego IPhone’a

Programista: αντζάνα

Cena: Wolny

 • Odtwórz dźwięk : Możesz sprawić, by urządzenie dzwoniło, niezależnie od tego, czy jest w trybie cichym, czy nie.
 • Utracona funkcja : Funkcje iPhone’a, takie jak Apple Pay, są wyłączone. Dodatkowo urządzenie zostanie zablokowane, a Ty będziesz mógł wyświetlić komunikat na ekranie oraz dodać numer telefonu, aby osoba trzymająca urządzenie mogła się z Tobą skontaktować i odesłać do Ciebie. Możesz nawet utworzyć hasło do zamka, jeśli go nie masz.
 • Usuń iPhone’a : Ta opcja usuwa wszystkie dane z urządzenia i blokuje je w iCloud.

Znajdź swój telefon Samsung

Zwróć szczególną uwagę na Funkcja śledzenia telefonu Samsung Samsung ten Chociaż jest podobny do poprzednich opcji śledzenia, jest przeznaczony wyłącznie dla tej marki i ma kilka dodatkowych funkcji, o których powinieneś wiedzieć. Aby z niego skorzystać, wykonaj ten krokzastaw i zaloguj się na konto powiązane z Twoim urządzeniem.

Gdy skończysz, będziesz mieć dostęp do opcje monitorowania i śledzenia znać aktualną lokalizację urządzenia i aktywność terminala w ciągu ostatnich 12 godzin. Możesz wyłączyć funkcje Samsung Pay, aby Twoje konto nie było nadużywane.

Podobnie jak w przypadku poprzednich alternatyw, ty może odtwarzać dzwonek przy maksymalnej głośności, aby zlokalizować urządzenie, jeśli jest w pobliżu, i zablokować je. Ponadto oferuje możliwość: zrób kopię zapasową informacje przechowywane na skradzionym telefonie komórkowym, zanim dane zostaną trwale usunięte.

Dodaj komentarz