Zaplanuj transmisję już nagranego wideo z tej strony

Le strumień odtwarzania wideo jest to coś, co zyskuje na popularności, zwłaszcza po niektórych sieciach społecznościowych, które zawierają tę funkcję. Jednak chęć strumieniowania wideo na żywo w jednym miejscu oznacza, że ​​musisz być we właściwym miejscu o właściwym czasie. Następnie pokażemy Ci narzędzie online, które pozwoli zaplanować transmisję już nagranego filmu, dzięki czemu nie musisz go teraz przesyłać strumieniowo.

Jest to strona, która oferuje opcję zaplanowania nagranego wcześniej strumienia wideo, aby można go było odtwarzać online w określonym dniu i czasie bez konieczności przebywania w tym czasie. Prawdą jest, że istnieje wiele narzędzi, które pozwalają nam odtwarzać lub przesyłać strumieniowo wideo na żywo lub strumieniowo, ale nie pozwalają nam zaplanować wideo na konkretną datę i godzinę.

Ta strona pozwala zaplanować strumień już nagranych filmów

Jednak Restream Scheduler oferuje tę opcję całkowicie bezpłatnie. Dlatego, jeśli chcemy transmitować wideo w określonym czasie, wystarczy je najpierw nagrać, przesłać do serwisu i zaplanować, aby było odtwarzane na żywo w wybranym przez nas dniu i godzinie. Aby rozpocząć korzystanie z tego narzędzia internetowego, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na stronę harmonogram.restream.io w z tego linku załóż darmowe konto, podając nasz adres e-mail i hasło, a następnie potwierdzając nasze konto e-mailem, który otrzymamy na naszym forum.

Po wykonaniu tej czynności możemy wgrać nasz film z zakładki Filmy i wgrać go do serwisu internetowego. Ważne jest, aby wiedzieć, że Scheduler Restream obsługuje tylko wideo MP4. Po zakończeniu przejdź do karty Kalendarz lub Kalendarz, aby utworzyć nowe wydarzenie i wskazać wideo, które chcemy przesyłać strumieniowo, oraz datę i godzinę, w której chcemy je przesyłać strumieniowo.

Gdy skończysz, po prostu kliknij przycisk programu i będziesz gotowy na to miejsce, ponieważ wystarczy przejść do witryny restream.io i wskazać, na których kanałach chcemy, aby nasz film był emitowany w określonym dniu i godzinie. Tutaj będziemy mogli wybierać spośród prawie 30 kanałów, takich jak YouTube, Twitich, Mixer, VK Live itp.

Dodaj komentarz