Wszystko, co możemy zrobić w aplikacji Zdjęcia w systemie Windows 10

Dlatego w tych wierszach porozmawiamy o jednym z nich zintegrowane aplikacje dla Windows 10, odnosimy się obce kraje ZDJĘCIA , alternatywa, z której wielu z Was na pewno korzysta na co dzień, bo między innymi jesteś za nią odpowiedzialny domyślnie pokazuje nam obrazy które szybko i łatwo wyświetlamy w systemie. Jednak, jak widzieliśmy w innych przypadkach, z wyjątkiem podgląd obrazów w Dlatego jest to narzędzie, które pomoże nam w wielu innych zadaniach.

Na przykład, jak ci wtedy pokazaliśmy, Microsoft zakończony na jakiś czas jego własna funkcja edycja wideo w Zdjęciach, co pozwoli nam na edycję treści wideo personel de nieodłączny sposób. Jednak w tym przypadku porozmawiamy o pozostałych Funkcje zintegrowany z Badania które mogą uwolnić Cię od więcej niż jednego problemu. ten

W ten sposób, gdy klikniemy dwukrotnie archiwum zdjęć który wyświetlimy podgląd i który pojawi się na ekranie, jeśli klikniemy menu reprezentowane przez trzy poziome kropki w prawym górnym rogu, zobaczymy, że w tym samym czasie możemy Zmień rozmiar Z po prostu klikając na „ Rozmiar ”. Jest to bardzo prosta funkcja, ponieważ daje nam tylko trzy opcje, ale będzie idealna dla mniej doświadczonych użytkowników.

Inne aplikacje do zdjęć w systemie Windows 10

Ponadto podanie Zdjęcia systemu Windows 10 został również niedawno zaktualizowany, aby móc z niego korzystać tryb ciemny chociaż odbieranie w tym samym czasie zakłady oraz dzień i poprawia ciągły Do poprawiać błędy i pomnożyć własne funkcjonalność ten W ten sposób i przy tej samej konfiguracji, o której mowa powyżej, będziemy mieli możliwość przypisania a konkretna funkcja w obrazie przesłanym domyślnie.

W ten sposób, jeśli klikniemy „ Ustawiony jako Znajdziemy kilka alternatyw dla konwersji tego zdjęcia do blokada ekranu , powiedz to jak tyłprojekt biura Windows 10, a nawet użyj go jako obrazu Ikona bezpieczny dostęp podanie ten

Ale na tym się nie kończy, bo jeśli klikniemy w nazwie link ” edycja i tworzenie » w berło zapowiedź , zobaczymy, że mamy dostęp do serii Funkcje bardziej zaawansowane, które mogą Cię bardzo zainteresować. Mówimy, że ponieważ stamtąd możesz edytować zdjęcie, dodawać do niego filtry, Rysowanie odręczne do niego lub dołączaj różne efekty 3D, wszystko szybko i łatwo.

Dodaj komentarz