Wskazówki dotyczące iPhone’a: ​​Jak zaktualizować nasz smartfon

Nauka aktualizacji Apple Mobile

>Zwykle urządzenia z systemem iOS automatycznie pobieraj i odbieraj wszystkie nowo opublikowane aktualizacje z jabłko chociaż nasz też jest możliwy iPhone nie otrzyma tego powiadomienia z powodu awarii serwera Apple lub braku połączenia z Internetem w tym czasie. Dlatego chcemy pokazać Ci najłatwiejszą i najszybszą trasę zaktualizuj nasz iPhone ręcznie .

Jak zaktualizować do najnowszej wersji oprogramowania naszego iPhone'a?

Więc jeśli chcesz się upewnić, że nowe aktualizacje są dostępne dla naszego iPhone’a ręcznie, po prostu przejdź do Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania . Na tym ekranie możemy sprawdzić zainstalowaną wersję iOS, a także dostępność lub brak wyższej wersji niż aktualna. Jeśli pojawi się nowa wersja systemu operacyjnego, w każdej chwili możemy ją pobrać na nasze urządzenie i rozpocząć instalację. Tak, musisz mieć minimalny poziom naładowania baterii lub być podłączony do sieci, aby kontynuować .

Zaktualizuj swojego iPhone'a do najnowszej wersji iOS

>Dodatkowo w zakładce Więcej informacji, możemy zobaczyć wszystkie szczegóły każdej nowej aktualizacji, a także problemy, które naprawia. Gdy to potwierdzimy mamy wystarczająco dużo miejsca do przechowywania , możemy rozpocząć instalację nowej wersji iOS. Po zakończeniu procesu urządzenie uruchomi się ponownie i będziemy mogli normalnie z niego korzystać.

Problemy z przestrzenią na iPhonie

Co jeśli nie mamy wystarczająco dużo miejsca, aby rozpocząć proces aktualizacji na iPhonie? Istnieją dwa możliwe rozwiązania, szczególnie dla urządzeń o mniejszej przestrzeni dyskowej, takich jak iPhone 16 GB. I to jest jeśli mamy dużo zdjęć, filmów, aplikacji lub gier wideo , wolna pamięć naszego smartfona może nie wystarczyć na informacje. Pierwsza jest najbardziej oczywista i składa się z zwolnij miejsce, usuwając pliki lub Aplikacje że nas nie interesuje . Drugi, trochę bardziej bolesny, będziesz potrzebować PC lub Mac z zainstalowanym iTunes, aby wykonać operację instalacji za pomocą tego sprzętu bez konieczności pobierania go na nasze urządzenie.

Dodaj komentarz