Windows 7 nie rozpoznaje zewnętrznego dysku twardego Dlaczego tak się dzieje i jak można to szybko i łatwo naprawić?

Aby zapisać informacje na zewnętrznym dysku twardym, wystarczy go do niego podłączyć Port USB z Twojego komputera System Windows 7 . W ten sposób będziesz mieć dużą pojemność zasobów dla napisz wszystkie dane, z których potrzebujesz.

Może się zdarzyć, że urządzenie nie wykryje automatycznie zewnętrznego dysku twardego z różnych powodów jak wyjaśniono poniżej.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak to naprawić które nie pozwalają na własne PC System Windows 7 de rozpoznać zewnętrzny moduł pamięci, powinieneś czytać ponieważ wyjaśnimy Ci krok po kroku dla każdego przypadku.

Dlaczego mój komputer nie rozpoznaje zewnętrznego dysku twardego?

Jeśli twój komputer Windows 7 nie rozpoznaje zewnętrznego dysku twardego, prawdopodobnie portu USB, na którym Połączenie nie działa prawidłowo lub dysk nie jest w formacie obsługiwanym przez system operacyjny.

Ale to nie wszystko , zewnętrzny dysk twardy również ulega awarii, gdy fabryczny czas pracy nie działa prawidłowo lub między innymi dlatego, że sterowniki nie są aktualizowane. Aby poznać wszystkie problemy i jak je rozwiązać , przeczytaj poniżej, aby znaleźć potrzebne odpowiedzi.

Dowiedz się, jak naprawić błędy, które uniemożliwiają komputerowi z systemem Windows 7 rozpoznanie zewnętrznego dysku twardego, krok po kroku

Poniżej pokażemy, jak naprawić błędy, które uniemożliwiają komputerowi z systemem Windows 7 rozpoznanie zewnętrznego dysku twardego:

Sformatuj dysk

Jeśli masz zewnętrzny dysk twardy RAW, musisz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby go sformatować:

 • iść menu Start i wybierz opcję Zapisać .
 • Następnie wybierz Zarządzanie dyskiem .
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy dysk zewnętrzny .
 • Wybierz opcję został stworzony .

Sprawdź oprogramowanie dysku zewnętrznego

Jeśli problem dotyczy oprogramowania dostarczonego z dyskiem zewnętrznym, musisz podłączyć je do komputera i wykonać następujące czynności:

 • WL’ przeglądarka plików, wybierać Zewnętrzne dyski twarde i kliknij prawym przyciskiem myszy.
 • Następnie wybierz Menadżer urządzeń .
 • Kliknij tutaj Dyski twarde .
 • Zwróć uwagę na stronę z nazwami twardy dysk , Jest ikona ostrzeżenia . Jeśli tak, wiesz, że problem tkwi w programie i powinieneś to zrobić ponownie zainstaluj lub zaktualizuj sterowniki co wyjaśnimy w następnym akapicie.

Zaktualizuj sterowniki

„UPDATE” Twój komputer z systemem Windows 7 nie rozpoznaje zewnętrznego dysku twardego? ⭐ PRZEJDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak go rozwiązać OD ZAKŁADU!”

Przejdź do Start i znajdź Zapisz, a następnie wykonaj następujące czynności:

 • Wybierać Menadżer urządzeń .
 • Następnie wybierz Czytelnicy z dysk .
 • znajdować nazwa zewnętrznego dysku twardego i kliknij na niego.
 • Zrób Kliknij dzielność i wybierz opcję Zaktualizuj sterownik .

Sprawdź drzwi wejściowe

Wiele razy problem nie dotyczy zewnętrznego dysku, ale portu wejściowego . Z tego powodu jest to wygodne podłącz moduł pamięci do innego portu USB Jeśli to zadziała, będziesz wiedział, że nie powinieneś wkładać zewnętrznego dysku twardego do tego portu. Jeśli płytka nie działa, problem jest już z urządzeniem, więc potrzebujesz go zobacz punkty wymienione wcześniej .

Przypisz literę i sformatuj dysk zewnętrzny

Jeśli dysk jest nowy, prawdopodobnie nie ma przypisanej do niego litery, więc w celu identyfikacji konieczne będzie dodanie nazwy do dysku. Aby to zrobić, musisz podłączyć dysk zewnętrzny, przejdź do Przeglądaj pliki systemu Windows i kliknij prawym przyciskiem myszy urządzenie. Następnie wybierz opcję Zarządzanie dyskiem Kliknij tutaj Zmień literę dysku i ścieżki i wybierz Dodaj dzień . Wpisz literę, którą chcesz przypisać, a następnie kliknij W PORZĄDKU .

Jeśli chcesz sformatować dysk twardy, musisz przejść do Menedżera dysków i wykonać następujące czynności:

 • Kliknij nowy dysk, a następnie wybierz W PORZĄDKU .
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Nowy pojedynczy tom .
 • Wybierz literę, która nie została przypisana na dowolny dysk wewnętrzny w komputerze.
 • Wybierz format NTFS .
 • Wpisz nazwę jednostki jeśli chcesz zmienić ustawienie domyślne.
 • Kliknij tutaj NASTĘPNY i sprawdź, czy możesz go właściwie używać.

Wyłącz ochronę przed zapisem na dysku

To jedna z najczęstszych awarii dysk zewnętrzny oraz gdy nie jest nowy, ze względu na to, że w poprzednich kursach, Nagrywanie płyt zostało wyłączone . Aby rozwiązać ten problem, musisz uzyskać dostęp do uprawnień administratora w aplikacji dokonywać musisz wpisać „Regedit” i kliknij W PORZĄDKU .

Pójdziesz do Edytor rejestru systemu Windows . Znajdź folder HKEYLOCALMACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control StorageDevicePolicies i wybierz plik Ochrona rejestracji . Następnie wybierz wybór w Pan Dane La godność, zapisz zmiany i Zrestartuj komputer .

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham Cię!

Dodaj komentarz