WhatsApp Dark Mode: jak go włączyć

Tryb ciemny pojawi się w WhatsApp na iOS i Androida

Jakie są twoje wiadomości ten popularna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych Do Telefony komórkowe z systemem IOS i Android , otrzymuje wraz z nową aktualizacją tryb ciemny życzenie, opcja istniejąca w wielu aplikacjach na urządzenia mobilne i sprzęt IT, która pozwala nam zmniejszyć lub prawie anulować jasność światła; ekran blanc w warunkach słabego oświetlenia. Jest to bardzo przydatne narzędzie do relaksu naszych oczu, jeśli spędzamy wiele godzin przed ekranem, zwłaszcza jeśli ma on dużą przekątną. Dlatego oferujemy Ci poniżej kreator, aby dowiedzieć się, jak włączyć tryb ciemny Jakie są twoje wiadomości .

Jak włączyć tryb ciemny w WhatsApp

Tryb ciemny Jakie są twoje wiadomości zostanie zastosowany do przyszły aktualizacja, ale dzięki wersja beta 2.19.282 aplikacji, możesz już sprawdzić jej przydatność i przyszłą dostępność, jak pokazano na poniższym obrazku.

WhatsApp Dark Mode: jak go włączyć

Aby aktywować tryb ciemny WhatsApp, dokładnie wyświetlić główne menu WhatsApp za pomocą ikony trzech pionowych kropek znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Wykonaj następujące kroki:

  1. Kliknij Ustawienia w menu rozwijanym WhatsApp.
  2. Kliknij wpis tematu.
  3. Wybierz jeden z trzech dostępnych motywów: Domyślny, Jasny lub Ciemny.

Po wybraniu tematu, na który chcesz aplikować Jakie są twoje wiadomości , podanie zostanie dostosowany do wybranych wartości światła . wybór domyślnie będzie oferować taką samą wartość oświetlenia jak mobilny system operacyjny. wybór Jasne zaoferuje najjaśniejszą wersję z trzech, szczególnie odpowiednią do użytku na zewnątrz lub w jasnych warunkach otoczenia. Wreszcie wybór Ciemność zaoferuje wersję z mniejszą ilością światła trzech, z białym tłem zmienionym na ciemne, zalecaną w przypadku braku światła otoczenia lub braku światła otoczenia.

Dodaj komentarz