Usuwanie szumu tła z dźwięku — samouczek Adobe Audition CC — Computer Mania

Adobe Audition CC to aplikacja studia audio stworzona do cyfrowej edycji dźwięku, umożliwiająca środowisko ’NS’ wersja wiele fal ścieżki ten Jest to świetny procesor, ponieważ pozwala nagrywać wysokiej jakości dźwięki i dostosowywać je do własnych upodobań, a także ma możliwość tworzenia wielu efektów dźwiękowych.

Często podczas nagrywania nieuchronnie przechodzą dźwięki otoczenia, które podczas odsłuchu mają tendencję do zniekształcania oryginalnego brzmienia nagrania. Z tego powodu w tym artykule pomożemy Ci również posprzątać eliminacja hałasu z dźwięku, z jednym z najlepsze oprogramowanie do edycji dźwięku.

Nie czekaj dłużej i czytaj dalej ten artykuł, ponieważ jesteśmy pewni, że kiedy skończysz, wszystko, czego się nauczysz, zostanie wprowadzone w życie.

Jak łatwo wyczyścić lub usunąć szum tła z dźwięku za pomocą programu Adobe Audition CC?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że hałas to w zasadzie jeden niechciane dźwięki , może to być dźwięk wentylatora lub dźwięk samochodu. Powoduje to niepożądane dźwięki, których nie chcesz słyszeć w swoich nagraniach, Adobe Audition ma przydatne narzędzie, które pomoże Ci rozwiązać ten problem.

  1. Pobierz Adobe Audition CC z jego oficjalnej strony internetowej.
  2. Otwórz Adobe Audition CC i załaduj ścieżkę pliku audio, który chcesz edytować, zobaczysz czarny ekran z zielonymi falami.
  3. Następnie wybierz „ Wyświetlanie częstotliwości widmowej Aby zobaczyć osie mierzące częstotliwość dźwięku.
  4. Teraz wybierz miejsca, w których słychać hałas.
  5. Następnie musisz przejść do ikony w górnej części okna z napisem „Efekty” i kliknąć „Redukcja szumów”. Następnie kliknij opcję „Uchwyć wrażenie dźwiękowe” aby poprawić wybraną część.
  6. Następnie wróć do „Efekty” i kliknij „ Redukcja szumów I wybierz „Redukcja szumów (proces)”, otworzy się okno, w którym zobaczysz wiele opcji.
  7. Teraz wybierz, jak bardzo chcesz, aby twój hałas zniknął za pomocą miernika z zakresu od 0 do 100.
  8. Następnie posłuchaj, aby zobaczyć wynik.
  9. Na koniec kliknij „Zastosuj” i gotowe.

Jak można przeczytać, eliminowanie tych dźwięków jest bardzo proste i szybkie, wystarczy być cierpliwym i dokładnym podczas ich wydawania.

W których zadaniach audio mogę użyć programu Adobe Audition do usunięcia szumu?

Nie zaleca się używania Adobe Audition CC do prac profesjonalnych takich jak głos głosowy, ponieważ zmiana w digitalizacji będzie bardzo zauważalna i stracisz jakość dźwięku, są inne komputerowe programy do nagrywania i edycji dźwięku, ten Ale ten procesor dźwięku jest zalecany do podcasterzy, filmowcy i twórców treści YouTube, ponieważ są to treści, które nie zawierają tak wielu sformułowań.

Pamiętaj, że redukcja szumów nie dotyczy wszystkich dźwięków, jak wspomnieliśmy, musisz szczegółowo określić, które części mają wady. Najbardziej interesującą rzeczą w tym procesorze dźwięku jest to, że nie potrzebuje dodatków innych firm do wykonywania swoich funkcji , co pozwala na łatwość korzystania z wielu jego narzędzi.

Dlatego jeśli wykonasz kroki, o których wspomnieliśmy, uzyskasz dobry wynik w edycji dowolnego prostego dźwięku. wyraźny hałas z zewnątrz ten Tylko podczas nagrywania upewnij się, że unikasz hałasu z zewnątrz, który może wpływać na dźwięk, dzięki czemu zaoszczędzisz czas podczas przetwarzania. Ale jeśli nie masz dostępnego komputera, możesz edytuj audio i wideo na telefonach z Androidem za pomocą AppTimbre.

Mamy nadzieję, że informacje, które przeczytałeś w tym artykule, okażą się przydatne dla Twoich przyszłych nagrań. Więc jeśli kiedykolwiek ci się udało usunąć hałas z dźwięku z Adobe Audition, poleć nas swoim znajomym, aby nas przeczytali.

Zachęcamy również do skorzystania z przydatnych informacji, które znajdziesz na naszym blogu, gdzie możesz uzyskać pomoc w sprawach związanych z aplikacjami na swoim komputerze.

Dodaj komentarz