Twórcy i influencerzy będą mogli sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem Instagram Shopping

Od 9 lipca zakupy na Instagramie zostaną zaktualizowane dzień reklamacji że prosi firmy o sprzedaż swoich produktów w dużej sieci społecznościowej, zmiana, która ma na celu pomóc większej liczbie przedsiębiorców i firm korzystać z tego narzędzia sprzedaży , W tym samym czasie. aby proces zatwierdzania był bardziej przejrzysty i wydajny.

Zakupy na Instagramie zmieniają zasady użytkowania

Stopniowo możliwość sprzedaży produktów za pośrednictwem Instagram Shopping stała się rzeczywistością dla wielu marek, ale wcześniej musiały przejść przez pełny proces akceptacji: oprócz posiadania profesjonalnego konta na Instagramie, powiązania go ze stroną na Facebooku, firm, które mieć musiał też uzyskać pozwolenie od sieci społecznościowej na korzystanie z zakupów na Instagramie.

Główna zmiana od 9 lipca to przejrzystość procesu, w którym analizowane są firmy, zacznij używać tagów sprzedażowych, oprócz poszerzenia ich zasięgu, tak aby oprócz firm, twórców i ci influencerzy mogą sprzedawać swoje produkty. Na platformie.

Zakupy na Instagramie czekają trzy główne zmiany:

Angażowanie twórców i influencerów, a także firm i mediów do rozpoczęcia sprzedaży swoich komercyjnych produktów na Instagramie Shopping

Do tej pory zakupy na Instagramie były dostępne tylko dla kilku firm, które sprzedają naturalne produkty. teraz Ta możliwość jest otwarta dla twórców i influencerów, a także więcej firm i przedsiębiorców, którzy mogą oferować usługi inne niż produkty naturalne za pośrednictwem tych etykiet zakupowych.

Sprzedaj swoją domenę dla większej przejrzystości

Według jego własnego nowe zasady , firmy, twórcy i influencerzy będą mogli sprzedawać swoje produkty robiąc zakupy na Instagramie, podkreślając „ Twoje produkty na Instagramie z witryny, która musi być ich własnością i miejscem, z którego sprzedają takie produkty. aby ludzie mieli spójne i niezawodne doświadczenie zakupowe”.

Przejrzyste kontrole integralności

Teraz, gdy firma, twórca lub influencer uzyskał licencję na używanie tagów Instagram Shopping, platforma wyraźniej wyśle ​​powiadomienie o autoryzacji więc wiedzą, kiedy mogą korzystać z tej funkcji.

Ponadto niezatwierdzone firmy otrzymają zawiadomienie uzasadniające odrzucenie ich wniosku, dzięki czemu: dokonać wszelkich zmian niezbędnych do wyrażenia zgody lub cofnięcia, jeżeli nie zgadzają się z uchwałą.

Te nowe środki: Dotyczy to również w przyszłości wszystkich firm i influencerów sprzedających produkty i usługi na wszystkich platformach handlowych Facebook ten Firmy już korzystające z tej funkcji otrzymają w najbliższych dniach powiadomienie z instrukcjami dotyczącymi odpowiedzi nowe wymagania ten

Dodaj komentarz