Trzy podstawowe wskazówki dotyczące korzystania z iPhone’a X.

Zobacz, co nowego od Apple w trzech prostych krokach

NS’ iPhone X , najbardziej rewolucyjny smartfon wszech czasów jabłko a obiekt pożądania milionów fanów technologii jest już wśród nas i jest wiele nowych funkcji które przywozi ze sobą. Nic dziwnego, że ma całkowicie odnowiony projekt, który wyróżnia się z jego własnym 5,8-calowy ekran OLED z minimalnymi ramkami, ładowanie bezprzewodowe oraz szereg zastrzeżonych aplikacji i oprogramowania, które wykorzystują jego unikalne cechy.

Najważniejsze wskazówki dotyczące iPhone'a X.

Wymuszony restart iPhone’a X.

Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał uciekać się do tej sztuczki jeśli Twój iPhone X zawiesza się lub zawiesza i nie reaguje na nasze polecenia, zawsze możemy go ponownie uruchomić, aby działał normalnie . Jak to zrobimy? Aby ponownie uruchomić nasz iPhone X, musimy szybko nacisnąć i zwolnić przycisk naturalnego zwiększania głośności, aby zrobić to samo z przyciskiem zmniejszania głośności. Po tych szybkich ruchach musimy wcisnąć i przytrzymać boczny przycisk włączania/wyłączania przez 10 sekund. Następnie logo Apple pojawi się na ekranie i uruchomi się normalnie.

Streszczenie:

  1. Naciśnij przycisk zwiększania głośności
  2. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności
  3. Naciśnij boczny przycisk włączania/wyłączania przez 10 sekund.

Tymczasowo wyłącz Face ID

iPhone X jest wyposażony w rewolucyjną technologię, taką jak najbardziej zaawansowana funkcja rozpoznawania twarzy, która odblokowuje nasz terminal patrząc na ekran. Chociaż mogą wystąpić przypadki, w których nie chcemy, aby operacja działała samodzielnie lub bez naszej zgody. Tak, możemy tego uniknąć zamykając oczy lub odwracając wzrok od telefonu komórkowego, choć nie zawsze będzie to możliwe. Dlatego iPhone X pozwala nam tymczasowo wyłączyć Face ID. W ten sposób musimy nacisnąć tylko trzy fizyczne przyciski terminala, czyli dwa klawisze głośności i przycisk boczny.

Podsumowanie: naciśnij oba przyciski głośności – naciśnij przycisk boczny.

Łatwy dostęp lub dostępność

Poprzednie modele iPhone’a zawierały funkcję o nazwie Easy Reach or Reachability, który umożliwiał przewijanie w dół aby dotrzeć na szczyt za pomocą dwóch szybkich naciśnięć przycisku Home. Ta funkcja jest wyłączona na iPhonie X, ponieważ terminal nie ma fizycznego przycisku rozruchu, chociaż możemy uzyskać do niego dostęp, wykonując następujące czynności.

Podsumowanie: Ustawienia – Ogólne – Ułatwienia dostępu – Włącz łatwy dostęp

Łatwo dostępny iPhone X

Tak więc, gdy włączony jest łatwy dostęp, interfejs ekranu można przewinąć w dół, aby uzyskać łatwiejszy dostęp do górnych komponentów. prostym ruchem w dolnej linii ekranu . Praktyczne i proste.

Dodaj komentarz