ten projekt zamienia twoją przeglądarkę w serwer proxy

Wiemy już, że Internet nie działa w ten sam sposób we wszystkich krajach. Możemy znaleźć kraje, w których dana usługa została wykluczona. Przykładem są Chiny, gdzie nie możemy korzystać z usług takich jak Facebook, Google czy WhatsApp, ponieważ są one zablokowane. W takich przypadkach konieczne jest skorzystanie z usługi VPN lub proxy, która pozwala nam udawać połączenie z innej lokalizacji. W tym artykule porozmawiamy Śnieżynka Tor , projekt, który zamienia naszą przeglądarkę w serwer proxy, aby umożliwić osobom z innych krajów nawigację bez wykluczenia.

Tor Snowflake, projekt, który zmienia przeglądarkę w serwer proxy

Na przykład, jeśli decydujemy się na podróż do Chin i chcemy korzystać z Facebooka, powinniśmy z niego skorzystać proxy lub VPN Zrób to. Tak samo powinni mieć obywatele Chin lub jakiegokolwiek innego kraju na świecie, którzy chcą mieć dostęp do zastrzeżonych treści na swoim terytorium. Oto Tor Snowflake, który jest ciekawym projektem, którego jedynym celem jest pomoc ludziom z krajów, w których niektóre usługi zostały wykluczone, przeglądaj serwer proxy ten Celem tego narzędzia jest przekształcenie naszej przeglądarki w serwer proxy.

Oznacza to w zasadzie, że ta osoba będzie mogła dla nas surfować po serwerze proxy. Został specjalnie zaprojektowany, aby ominąć blokowanie dostępu do sieci Tor, która istnieje w niektórych krajach. W ten sposób ktoś w kraju, w którym dostęp jest dozwolony, pomoże innej osobie w innym kraju, w którym dostęp jest odmówiony.

To rozszerzenie, które do tej pory było dostępne tylko dla urządzeń z systemem Linux lub Mac Przeglądarka Tor ten Jednak od tego miesiąca możemy go używać również w systemie Windows. To rozszerzenie można zainstalować w Google Chrome i Mozilla Firefox, dwóch najpopularniejszych przeglądarkach. Jego celem jest przekształcenie naszej przeglądarki w serwer proxy.

Jak wiemy, plik Sieć Tor to seria serwerów, które szyfrują i poruszają się po nich. W ten sposób lokalizacja użytkownika jest anonimowa. Problem polega na tym, że niektóre kraje blokują dostęp do tego typu sieci. To sprawia, że ​​jego obywatele nie mogą wejść. Robią to, ponieważ adresy IP serwerów Tora są publiczne.

Jak płatek śniegu, Tor pomaga unikać wypadków

Problem polega na tym, że rządy mogą blokować dostęp do sieci Tor dla swoich obywateli, jak wspomnieliśmy. Więc gdzie Śnieżynka Tor pokazał się odpowiedzieć na ten blok.

Tworzy coś w rodzaju stale poruszającej się siatki. Każdy punkt w tej siatce odpowiada użytkownikom, którzy zainstalowali narzędzie. W ten sposób zapewniają, że rządy nie mogą blokować adresów, ponieważ stale się zmieniają. W ten sposób użytkownicy mogą łączyć się z Mosty Tor ten

Oznacza to, że im więcej użytkowników zainstaluje to narzędzie, tym więcej pełnomocnicy będzie dostępny. Przekłada się to na więcej sposobów łączenia się z nim przez użytkowników w krajach, w których sieć Tor jest cenzurowana.

Jak zainstalować i używać Torf Snowflake

Jak wspomniano, Tor Snowflake jest teraz dostępny dla systemu Windows. Możemy użyć rozwój dostępne dla Google Chrome i Mozilla Firefox. Jest naprawdę łatwy w użyciu i nie musimy robić wiele więcej.

Aby go zainstalować wystarczy wejść na oficjalną stronę Chrom my Firefox i dodaj. Po zakończeniu kliknij ikonę wyświetlaną na pasku narzędzi i kliknij, aby ją włączyć.

Możemy również włączyć ten serwer proxy, po prostu wpisując Strona internetowa ten Tam możemy go aktywować bez instalowania jakichkolwiek rozszerzeń. Serwer proxy będzie aktywny tak długo, jak będziemy mieli otwartą kartę. Jak dla osoby znajdującej się w kraju, w którym Sieć Tor z zablokowana, ona będziesz musiał zmienić sieć przeglądarki Tor i połączyć się przez most płatka śniegu.

Musimy pamiętać, że logicznie użytkownicy w innym kraju będą wykorzystywać naszą przepustowość do przeglądania. W końcu nasza przeglądarka staje się serwerem proxy, jak wspomnieliśmy.

Dodaj komentarz