Super Follow pojawi się na Twitterze, dzięki czemu możesz zdobyć pieniądze od swoich fanów.

Aby spróbować konkurować na platformach takich jak Patreon, Świergot ogłosił nadejście nowej funkcji na świecie, „Super podąża”, co pozwoli użytkownikom aplikacji na wystawiać konta innym osobom, które chcą śledzić ich profilten

Jest to środek przeznaczony głównie dla: Twórcy szukają sposobu na zarabianie na swoich treściach bez uciekania się do narzędzi spoza sieci społecznościowej niebieskiego ptaka.

Aplikacja Twitter na telefon komórkowy z systemem Android.

Prześlij swoich obserwujących: Najnowsze z Twittera

Podobnie jak w przypadku innych narzędzi, takich jak m.in. Tylko fani, Patreon lub YouTube idąja jaTwitter da użytkownikom możliwość obciążanie subskrybentów w zamian za dostęp do ekskluzywnych treści, czy to obrazów, filmów, biuletynylub po prostu ma Odznaka „Super Obserwator”ten

To sami użytkownicy platformy: zadecyduje o cenach do dyspozycji. Każdy z nich da ci dostęp do różnych przywilejów i chociaż nie zostało to powiedziane, wszystko wydaje się być Twitter utrzyma prowizję za każdą płatność dokonaną przez użytkowników.

Ten nowy model finansowania uzupełni rzekome możliwości płatności i subskrypcji, które sieć społecznościowa planuje wdrożyć w usłudze.

Rola super obserwujących na Twitterze.

Nie jest to jednak jedyna funkcja ogłoszona ostatnio przez Twittera. Firma sformalizowała również pojawienie się nowego typu „Społeczeństwo” w sieci społecznościowej, przypominającej nieco grupy lub strony na Facebooku.

W tym typie społeczności różni użytkownicy mogą spotykać się na czacie ten sam wspólny motywten

Firma w chwili obecnej nie określono, kiedy te funkcje pojawią się w sieci społecznościowejten

Dodaj komentarz