Spraw, aby Twoje okna były stabilne, pływające lub przezroczyste dzięki WindowTop

To oprogramowanie pozwala nam dać pierwszeństwo oknu zawsze to pokazuje w innych otwartych oknach i ma jeszcze inne wspaniałe funkcje. Aplikacja wywołuje OknoGóra może Pobierz za darmo i oferuje dwie wersje, jedną do instalacji, a drugą w formie przenośnej.

Jak sprawić, by okna były kompaktowe, pływające, przezroczyste lub ciemne?

W każdym razie, po zainstalowaniu lub uruchomieniu WindowTop na naszym komputerze, zobaczymy każde z okien otwartych na pulpicie i wyświetlimy zakładkę w górnej środkowej części, gdy najedziemy myszą na ten obszar. Klikając na zakładkę wyświetlają się 4 opcje, Krycie, Set Top, Shrink i Set Dark.

Najpierw, Nieprzezroczystość pozwala nam ustawić poziom krycia okna aplikacji, w którym pracujemy. W ten sposób możemy sprawić, że okno będzie lekko przezroczyste, aby pojawiły się okna za nim. Za pomocą prostego suwaka możemy łatwo zmieniać jego krycie, dopóki nie zastosujemy żądanej przezroczystości. W tej samej opcji pudełko z Dialog Włącz kliknięcia wydaje który, jeśli jest zaznaczony, pozwala nam ustawić bieżące okno z poziomem przezroczystości i kliknąć lub wejść w interakcję z oknem (oknami) za nim lub nawet z pulpitem.

Następny wybór, Ustaw górę jak sama nazwa wskazuje, to, co robi, to umieść okno nad resztą ten Dlatego to okno będzie zawsze pojawiało się nad innymi, aby było zawsze widoczne i zawsze w Twoich rękach. wybór ograniczać znajduje się na prawo od Set Top i pozwala nam zminimalizować rozmiar okna. Prawda jest taka, że ​​Windows pozwala zminimalizować okno, umieszczając je na pasku zadań, ale to uniemożliwia nam jego zobaczenie. Ponadto możemy zmniejszyć rozmiar okna, wyciągając jeden z jego rogów, gdy nie jest ono zmaksymalizowane, ale minimalny rozmiar dozwolony przez system Windows jest znacznie większy niż to, co robi WindowTop.

Klikając na ograniczać , zobaczymy, że bieżące okno jest przekształcane w mały kwadrat, który nadal możemy przesuwać między innymi oknami, aby uzyskać dostęp do tej aplikacji w dowolnym momencie, szybko i łatwo, po prostu klikając na nią. Wreszcie Ustaw ciemno , aktywuje funkcję ciemnego okna podczas korzystania z komputera w słabo oświetlonym miejscu.

Dodaj komentarz