Rozwiązanie: Dlaczego Walmart odrzuca moją kartę lub anuluje moje zamówienie? Co oznacza odrzucona transakcja?

Wiele na raz płatność kartą w Walmart, a Pojawia się odrzucona transakcja, a oni nie rozumieją powodu odrzucenia lub złożone zamówienie może zostać anulowane.

Walmart jest jedną z największych firm na świecie, z oddziałami w ponad 28 krajach na całym świecie i ponad 11 500 oddziałami, oprócz 7 stron internetowych.

Zakupy w Walmart jest to możliwe, jeśli go znajdziesz Walmart w pobliżu w zależności od tego, gdzie jesteś, ale jeśli nie masz w pobliżu Walmartu, możesz to zrobić zakupy za pośrednictwem Twojej witryny.

Ponieważ Walmart jest jednym z największych sklepy na świecie w jej sklepach można płacić różnymi metodami, takimi jak karty debetowe, karty kredytowe, poprzez Aplikacja PayPal lub karta Walmart.

W niektórych przypadkach Walmart może powiadomić Cię o „odrzuconej transakcji”, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie: koniec Twoje zamówienie, ale ma kilka rozwiązań.

Dlaczego Walmart odrzuca moją kartę lub anuluje moje zamówienie?

Od 2016 r. Walmart przestał akceptować mniej Płatność przez Karta kredytowa Visa , było to spowodowane sporem pomiędzy obiema firmami o koszty poniesione przez Visę.

Możliwe, że jeśli dokonasz płatności na stronie Walmart za pomocą Karta kredytowa Visa , transakcja zostanie odrzucona, a złożone zlecenie anulowane.

Kolejny powód, dla którego Walmart może anulować zamówienie lub odrzuć swoją kartę może być spowodowane problemami z bankiem, który wydał kartę.

Jeśli nie ma problemu z bankiem, który wydał kartę, problem może polegać na tym, że karta nie obsługuje rodzaju dokonywanej transakcji, może się to zdarzyć, jeśli zdasz zamówienie online.

Niektóre karty, aby uniknąć oszustwa blokady płatności W przypadku usług abonamentowych może się to zdarzyć, jeśli dokonałeś wielu płatności z rzędu, a Twoja karta zablokowała płatności do tej usługi ze względów bezpieczeństwa.

W tym drugim przypadku Walmart może odrzucić Twoją kartę lub anulować zamówienie, ponieważ go tam nie ma wystarczające zasoby anulować całkowitą należną kwotę.

Problem z odrzuceniem karty lub anulowaniem zamówienia w Walmart został rozwiązany

W przypadku, gdy Walmart odrzuci Twoją kartę lub anuluje zamówienie, pierwszą opcją jest: Kontakt Wsparcie Walmart który jest dostępny o każdej porze dnia, gdy firma stara się ustalić dobre relacje z klientami ten

Po drugie, musisz skontaktować się z własnym bank lub instytucja finansowa Aby znaleźć przyczynę odrzucenia, jeśli Twoja witryna jest zablokowana dla wielu kolejnych płatności, musisz powiadomić swojego dostawcę, aby usunąć ograniczenie.

W niektórych przypadkach, gdy Walmart anuluje zamówienie, problem można rozwiązać za pomocą cześć oraz zaktualizuj swoją przeglądarkę WWW, a tym samym dokonywanie zakupów, które chcesz na stronie.

W niektórych przypadkach witryna Walmart może: obecne problemy Aby zrealizować zamówienia, w takich przypadkach lepiej wybrać opcję „Płatność w sklepie” z „Dostawa do domu”, co pozwoli uniknąć anulowania zamówienia.

Jak uniknąć odrzuconych transakcji kartą kredytową Walmart

Jeśli jesteś regularny nabywca Walmart i masz problemy z metodami płatności, masz możliwość zakupu Karta kredytowa Walmart.

Ubieganie się o kartę kredytową Walmart jest dość proste i możesz to zrobić za pośrednictwem swojego portalu internetowego jeśli wszystkie warunki niezbędne do przeprowadzenia procedury są spełnione.

Dzięki karcie kredytowej Walmart, ponieważ jest ona kompatybilna z procesorami płatności w sklepach, irytujący komunikat „transakcja odrzucona” lub zamówienie anulowane nie będzie już problemem.

Jak Karta kredytowa Walmart jest wydawana przez tę samą firmę, Jest zawsze akceptowana w jednym z oddziałów lub na stronie internetowej, jeśli jest to zamówienie door to door.

Dodaj komentarz