Rozszerzenie pliku .JSF Co to jest i jak otwierać te typy plików?

Istnieje nieskończona liczba rozszerzeń reprezentujących różne typy plików i każdy z nich pełni inną funkcję w informatyce.

Bardzo często bierze się pod uwagę ilość istniejące formularze i rozszerzenia, nie znaliśmy każdego z nich i prawdopodobnie nie wiedzielibyśmy, jak sobie z nimi poradzić, tak jak z pewnością JSF.

Ces pliki cyfrowe używany głównie w Adobe Fireworks. Możesz nie wiedzieć, co robią i jak je otwierać, dlatego przygotowaliśmy ten przewodnik, aby poinformować Cię, czym one są i jakich programów możemy użyć do ich otwarcia.

Co to są pliki .JSF i do czego służą?

Pliki JSF są tworzone przez Adobe Fireworks, program przeznaczony dla wersja zdjęcia . Te pliki są przeznaczone dla poleceń JavaScript przekazywać Adobe Fireworks informacje na temat wykonywania określonych czynności.

Jak otwierać i przeglądać pliki .JSF na komputerach?

Jak powiedzieliśmy, te pliki są używane głównie w Oprogramowanie Adobe Fireworks i zawiera polecenia, które umożliwiają programowi wykonanie akcji.

Należy to zauważyć to oprogramowanie się zatrzymało Firma Adobe kilka lat temu postanowiła nie wydawać nowych wydań, ale nadal będzie dostarczać aktualizacje zabezpieczeń dla istniejących wydań.

W systemach Windows i MacOS możemy otwierać i przeglądać pliki JSF za pomocą Adobe Fireworks. Pokażemy ci jak poniżej.

Na komputerze z systemem Windows

Bardzo łatwo jest otworzyć plik JSF z komputera z systemem Windows, po prostu potrzebujesz tego Znajdź plik, który chcesz otworzyć i kliknij go dwukrotnie a jeśli masz zainstalowany program Adobe Fireworks, prawdopodobnie otworzy się on automatycznie.

Jeśli oprogramowanie jest zainstalowane i plik nie otwiera się automatycznie, otworzy się okno dialogowe, w którym możemy wybrać „Wybierz program z listy zainstalowanych programów” następnie kliknij „W PORZĄDKU”. Po zakończeniu wybierz Adobe Fireworks, jeśli jest na liście lub nie został znaleziony, kliknij „Przeglądaj” i znajdziemy go na naszym komputerze.

Po znalezieniu programu Adobe Fireworks kliknij „W PORZĄDKU”, ale nie przed testem „Użyj programów wybranych dla tego typu pliku”. Teraz nasze pliki otworzą się automatycznie po dwukrotnym kliknięciu.

Na komputerach Mac

«MISE À JOUR ✅ Voulez-vous savoir quels sont les meilleurs bernameματα και gramdives pour ouvrir les fichier .JSF sur ordinateur et smartphone; T ENTREZ ICI ⭐ i odkryj faire komentarz do FACILE i RAPIDE ✅ »

Możesz także otwierać pliki JSF z macOS przez otwarcie prostota Znajdź i kliknij dwukrotnie żądany plik chcesz go otworzyć, aby uruchamiał się automatycznie z Adobe Fireworks.

Si Adobe Fireworks nie jest zainstalowany, ty musisz kupić program, aby wyświetlić plik.

Lista najlepszych aplikacji i alternatywnych programów do otwierania dokumentu z rozszerzeniem .Jsf

Po oznakowaniu z Adobe Fireworks jest domyślnym programem do wykonywania plików z rozszerzeniem JSF Należy zauważyć, że jest to również jedyny, który może otwierać te pliki. To dlatego, że został stworzony przez tego wydawcę.

Oczywiście, peutnie wiemy, czy istnieją starsze wersje obsługi wykonywania takich plików i mogą być bardzo przydatne.

Macromedia Fajerwerki 8

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie jest to inne oprogramowanie. Zwróć uwagę, że program Fireworks został opracowany przez firmę Macromedia, ale w 2005 roku firma została kupiona przez giganta w branży oprogramowania.

Prawda jest taka Macromedia Fireworks to tylko wstępna wersja oprogramowania, zanim została przejęta przez firmę Adobe i nadal go rozwija. Działa doskonale, jeśli chcemy przeglądać nasze pliki JSF.

Macromedia Fireworks MX

Powyższe to najnowsza wersja oprogramowania będąca własnością firmy Macromedia. Jest to jeszcze starsza wersja, która odpowiadałaby wersji 6.0 wydanej trzy lata wcześniej. Ta wersja programu jest nadal dostępna online i pomoże nam otworzyć nasze pliki z rozszerzeniem JSF.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz