Przyjazd é dezaktywator historii lokalizacji Google

Wykorzystano wszystkie produkty Google, zarówno w wyszukiwaniu Google i do mapy Google , zbieram informacje o śledzeniu. Podejmij działanie w Google, aby umożliwić przeglądanie wyników w czasie wyszukiwania. Na podstawie wyników większości klientów skoncentrowanych na tym celu oraz na funkcjach plus personifikacje dla konkretnych aplikacji Google. Wszystko, co chcemy zrobić, to skomentować kroki, aby usunąć historię lokalizacji Google.

Kolejne kroki, aby usunąć historię lokalizacji Google

Aby zasadniczo dezaktywować historię, musisz przejść do strony Kontrola aktywności Google. Musisz otworzyć myaccount.google.com/activitycontrols w swojej przeglądarce. Aby to zrobić, musisz połączyć się ze swoim kontem Google.

Przejdziesz do sekcji «Historia pozycji«. Możesz znaleźć sekcję aplikacji Activité Web et. Przetwórz dezaktywację historii pozycji, a następnie dezaktywuj plik Android7switchoff image.pngel na przełączniku, który został umieszczony w historii pozycji. Łazienka, une boîte pop-up devrait apparaître juste là.

Upewnij się, że zmodyfikowałeś swoje zmiany, wypełniłeś opcje, aby zrobić sobie przerwę, jak z nich korzystać.

Ostatnie konsole do konfiguracji

Musisz mieć ubrania, których konfiguracja eliminacji nie ma Twojej historii lokalizacji. Kto w Twojej poprzedniej historii. Niezależnie od tego będziesz musiał przesłać historię śledzenia, która identyfikuje Twoje rejestracje lub spełnia Twoje potrzeby.

Możesz aktywować swoją akcję za pomocą telefonu z Androidem. Przyrostek tylko do umieszczenia w sekcji konfiguracji. Sprawdź historię pozycji Google i wyłącz historię pozycji Google.

Możesz jednak dezaktywować historię lokalizacji. Niezależne, czyli możliwe do prowadzenia nieenergetycznych działań w zakresie lokalizowania lokalnych usług lokalizacyjnych odzieży.

Dodaj komentarz