Podgląd programu PowerPoint Co to jest, do czego służy i jak się do tego zabrać przed wydrukowaniem prezentacji?

Wiele programów próbowało to zrobić PowerPoint najlepsze oprogramowanie prezentacja . Jednak dzisiaj, po ponad trzydziestu latach, pozostaje niekwestionowanym liderem.

Jednym z powodów jego sukcesu jest: łatwość obsługi i sposób, w jaki udało się zachować niezbędną funkcjonalność między aktualizacjami . Dzięki temu osoby, które używają go przez długi czas, mogą pracować z nowymi wersjami bez ryzyka zagubienia się między przyciskami i menu.

Podgląd wydruku jest jednym z tych narzędzi, które nie zmieniły swojej funkcji. Żaden z nich nie ma swojego miejsca w interfejsie. Wiszące , możesz jej jeszcze nie znać . w tym artykule pokażemy Ci, jak z niego korzystać i gdzie go znaleźć .

Co to jest podgląd wydruku i do czego służy w programie PowerPoint?

To jest niezbędna dla nas funkcja prezentacje . Zwłaszcza jeśli chcemy je założyć na papierze . Chociaż jest to zwykle jeden z ostatnich kroków, jakie podejmujemy, zawsze warto: weryfikator być pewnym. Główną funkcją tego narzędzia jest: pokaż jak będzie wyglądać nasza prezentacja na prześcieradło drukowane jak wcześniej.

Innymi słowy, nie zajmuje ostatniego zarejestrowanego pliku ale używa slajdów z wprowadzonymi zmianami. To narzędzie zostało zaprojektowane tak, że my go nie mieliśmy nie ma niespodzianek podczas drukowania . Od tego czasu widzimy to wyraźnie jak zaprezentować drukarkę . Jeśli to zrobimy, stanie się to o wiele ważniejsze wysyłamy naszą pracę do środek wrażenie lub skopiuj.

Co możemy zobaczyć na podglądzie prezentacji?

«MISE À JOUR ✅ Zapisz swój głos plus w aplikacji PowerPoint i co to za narzędzie; ENTREZ ICI aplikacja i zdobądź wszystkie SCRATCH! »

Oprócz samego podglądu w tym menu możemy znaleźć dodatkowe narzędzia . Są podzielone na dwie sekcje. Pierwszy to „Drukarka” , tam mamy dostęp do wyboru tego samego z konfiguracją urządzenia. Każdy panel różni się w zależności od urządzenia i zainstalowanych sterowników. Oto opcje dla „Ustawienia” . To modyfikuje parametry dokumentu.

Nadal są takie same, chociaż mogą występować niewielkie różnice między pakietami. Biuro. Na pierwszej liście rozwijanej znajdziesz opcje wyboru slajdów naszego dokumentu do wydrukowania. To może być «Wszystkie slajdy» Z «Wybór wycisków» w tym przypadku musimy je wcześniej zaznaczyć w arkuszu, «Drukuj bieżący slajd» i w końcu «Spersonalizowana plaża» .

Poniżej musimy podać numer lub slajdy do wydrukowania oddzielone przecinkami lub myślnikami. Druga lista rozwijana odpowiada: liczba slajdów, które chcemy na arkusz . Tutaj możemy wybrać, czy drukować całość , do każdego z nich zostaną dołączone notatki lub obramowanie z małymi obrazkami. Ponadto możesz wybrać do 9 slajdów na arkusz, ramkę i dostosować je. ogon oraz jakość .

Pod ostatnimi twarzami arkusz do druku są wybrane . Innymi słowy, pojedynczy lub podwójny. W takim przypadku ważne jest dopasowanie konfiguracji drukarki. Bo jeśli nie zezwala na tę opcję, to nie pomoże nam drukować dwie strony . Jeśli zamierzasz wykonać wiele kopii, musisz zwrócić uwagę na rozwijane menu, które umożliwia importowanie partii. Można to zrobić na dwa sposoby „Drużynowa” który drukuje całkowitą liczbę stron i zaczyna się od nowa „Bez edycji” który robi to na podstawie numeru strony.

Ostatnie ustawienie pasuje kolor . Jest to bardzo przydatne, ponieważ niezależnie od tego, czy masz drukarkę kolorową, czy nie, modyfikować tekstury dokument. Oznacza to, że upraszcza drukowanie przezroczy, ułatwiając drukowanie, nawet na drukarkach czarno-białych.

Dowiedz się, jak krok po kroku wyświetlić podgląd prezentacji PowerPoint

Uzyskaj dostęp do tego menu To jest bardzo proste. Po edycji dokumentu naciśnij menu „Plik” . To jest w środku lewy górny róg okna .

Następnie wybierz „Wydrukować” na panelu bocznym. Nie martw się, Twój dokument nie zostanie wysłany bezpośrednio do drukarka. Zamiast tego zostaną wyświetlone wszystkie opisane powyżej opcje. Jeśli jesteś gotowy, możesz nacisnąć przycisk „Wydrukować” w górnym polu i jeśli musisz wcześniej wprowadzić jakieś inne zmiany, po prostu kliknij „Wyjście” na klawiaturze.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz