Pobierz wszystkie tła iOS i macOS od ich pierwszych wersji do tej pory

Jabłko, podobnie jak wszyscy producenci systemów operacyjnych, ma tendencję do publikowania nowe tapety Za każdym razem, gdy wypuszczana jest nowa wersja iOS lub macOS, jej dwa główne systemy operacyjne. W przeciwieństwie do Androida, Linuksa, a nawet tła Ubuntu, firma bierze tapety systemu operacyjnego, bardzo wysokiej jakości i piękne tła, które wielu z nas chciałoby mieć na swoim komputerze lub telefonie komórkowym, ale jeśli nie używamy urządzenia Apple, jest to skomplikowane, chyba że Ty pobierz go z internetu.

Oficjalnie nie ma kompletnego pakietu ze wszystkimi środkami, które Apple wprowadził do swoich systemów operacyjnych od pierwszych wersji do dziś. Jednak użytkownik Reddit zebrał wszystkie tła z historii Apple i przesłał je do Zdjęć Google, aby każdy użytkownik, który chce korzystać z Apple Wallpaper lub po prostu go zapisać, może to zrobić łatwo i bez konieczności polegania na nim. Mac lub iPhone.

Oprócz wszystkich środowisk ten użytkownik zebrał wszystkie inne emblematyczne wizerunki firmy takie jak sylwetka używana w przedpłaconych kartach iTunes lub obrazy używane w tradycyjnych systemach, takich jak System 7.

Jak pobrać wszystkie tła iOS i macOS

Ten użytkownik Reddit zebrał wszystkie te tapety w dwóch publicznych folderach w Zdjęciach Google, do których możemy uzyskać dostęp, klikając poniższy link, aby pobrać je na nasz komputer.

Aby pobrać wszystkie tapety na nasz komputer tylko ze Zdjęć Google, kliknij ikonę 3 pionowych kropek w prawym górnym rogu, aby otworzyć menu opcji i wybierz „Pobierz wszystko”, tworząc skompresowany plik zawierający wszystkie te pieniądze.

Chociaż jakość tapety jest bardzo dobra, pamiętaj, że nie będziemy mogli użyć tła Systemu 7 poniżej MacOS High Sierra lub tło iOS 3 poniżej iOS 12 ten Pośredników moglibyśmy, ale byliby serowarami, bo nie są stworzeni do pracy na nowoczesnych maszynach.

To niewątpliwie świetna inicjatywa dla użytkowników, którzy: Jak mniej tapety Apple nie chce jednak kupować swojego sprzętu i urządzeń ze względu na wysoką cenę, a także dla nostalgicznych użytkowników, którzy chcą cofnąć się w czasie i wrócić do używania tej samej tapety z zakupionym wcześniej komputerem lub urządzeniem na lata.

Co myślisz o tapetach na macOS i iOS?

Dodaj komentarz