PADRE 2012: Jak pobrać PADRE 2012 i złożyć zeznanie podatkowe

OJCIEC 2012, Bezpłatny oficjalny program hiszpańskiego Urzędu Podatkowego do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych (IRPF) jest już gotowy do uruchomienia. pobrany ten Dzięki PADRE 2012 (Income Declaration Assistance Program) będziesz mógł złożyć tyle deklaracji, ile chcesz, aby sprawdzić wstępną deklarację, czy wszystkie informacje są poprawne i nie ma żadnych informacji ani zastrzeżeń. Po zatwierdzeniu oświadczenia dziękuję Program PADRE 2012, Deklarację możesz wysłać bezpośrednio przez Internet, unikając konieczności robienia tego na papierze i wynikającej z tego podróży do urzędu skarbowego.

OJCIEC 2012 Jest bardzo prosty w obsłudze, z pełną pomocą w każdej chwili, co rozwieje wszelkie wątpliwości przy sporządzaniu rachunku zysków i strat. Dodatkowo dzięki PADRE 2012 będziesz mógł złożyć 50 różnych wyciągów z tego samego programu, opcja ta jest bardzo przydatna w przypadku składania wyciągów wieloosobowych.

Pamiętaj, że od dziś możesz pytać plan Rachunek zysków i strat odpowiadające rokowi budżetowemu 2011 i że deklarację należy złożyć przed 2 lipca.

Możesz Pobierz PADRE 2012 dla systemów operacyjnych Okna , Linux itp. Mac OS X v z poniższego linku na oficjalnej stronie Hiszpańskiej Administracji Podatkowej (AEAT):

Pobierz OJCIEC 2012

Polecamy SOFTzone pobierz program PADRE 2012 pod adresem z oficjalnego linku powyżej, aby uniknąć pobierania fałszywych programów, które mogą zagrażać danym i bezpieczeństwu Twojego systemu.

Sugerowana treść:

Podręczniki do programów (pełna lista podręczników opublikowanych w SOFTzone)

Wskazówki dotyczące systemu Windows XP

Wskazówki dotyczące systemu Windows Vista

Wskazówki dotyczące systemu Windows 7

Śledź nas w mediach społecznościowych:

SOFTZone na Facebooku

SOFTzone na Twitterze

Dodaj komentarz