Otwórz swoje zdjęcia w trybie pokazu slajdów w Eksploratorze Windows 10

Prawda jest taka, że ​​system operacyjny Microsoftu ma narzędzie, które pozwala wyświetlić ten ekran jako pokaz slajdów, zanim się pojawi. Zobacz zdjęcia systemu Windows a teraz jest to aplikacja ZDJĘCIA w systemie Windows 10. Istnieje jednak inny sposób przeglądania obrazów. lub zdjęcia zapisane w folderze w trybie prezentacji, bez konieczności używania jakiegokolwiek oprogramowania ten

Aby to zrobić, po prostu otwórz okno przeglądarka plików , przejdź do ścieżki, w której zapisaliśmy obrazy, które chcemy zobaczyć, i włącz pokaz slajdów, który obejmuje eksplorację plików w systemie Windows 10. W ten sposób nie musisz ręcznie otwierać obrazów przeglądarki i rozpoczynać gry.

Gdy jesteśmy na właściwej ścieżce, wybieramy pierwszy obraz, a nowa opcja menu automatycznie pojawi się u góry okna Eksploratora plików Windows tuż nad Menedżerem nazw z narzędziami graficznymi ten Po kliknięciu tej opcji zobaczysz narzędzia do obracania obrazów, ustawiania tła lub tworzenia prezentacji.

Jeśli klikniemy wyświetlony w menu Widok, zobaczymy wybrany obraz otwarty na pełnym ekranie i rozpocznie się prezentacja wszystkich plików. Domyślnie obrazy są wyświetlane co około 5 sekund, ale można przełączać się między nimi, klikając je myszą.

W ten sposób możemy wyświetlać wszystkie nasze obrazy i zdjęcia w określonym folderze, kiedy tylko chcemy, szybko i łatwo, bez konieczności korzystania z dodatkowych narzędzi lub oprogramowania, tylko po to, aby z Eksploratora plików systemu Windows 10 chociaż możliwe jest, że ta opcja zostanie również uwzględniona w wersji Explorer systemu Windows 8.

Dodaj komentarz