Oto powody, dla których nie będzie można uaktualnić do systemu Windows 10 maja 2019 r.

Dlatego, ponieważ teraz w pełni wejdziemy w miesiąc maj, chociaż w zasadzie aktualizacja możliwości jest oczekiwana do końca miesiąca, Microsoft jest dość nieprzewidywalny w takich przypadkach, więc od teraz możesz zacząć go wysyłać w dowolnym momencie. Powiedzieć, że było to w zasadzie zaplanowane na koniec marca lub początek kwietnia, ale stało się… Październik 2018 , firma z Redmond chciała być z tym trochę bardziej ostrożna wydanie 1903 i poczekaj trochę dłużej, aby kontynuować testowanie przez kilka tygodni.

I jest, jak pamiętasz, Windows 1809 wersja 10 musiał zostać tymczasowo wycofany wkrótce po uruchomieniu z powodu zidentyfikowanych poważnych problemów, takich jak usunięcie danych osobowych z niektórych komputerów, których dotyczy problem, stąd reputacja, która zyskała tę wersję system jest może nie najlepszy. Dlatego pracownicy Redmond pracują nad tym, aby to się nie powtórzyło, więc podejmują pewne środki ostrożności, aby zapewnić niezawodność. Maj 2019 odzyskuje zaufanie utracone przez wielu z powodu niepowodzeń października. 2018

Dlatego pierwotnym pomysłem było zidentyfikowanie i skorygowanie wszelkich istotnych problemów przed wydaniem nowej wersji, dla których między innymi firma zapewni administratorom większą kontrolę nad otrzymywaniem i instalacją aktualizacji. Zaktualizowano funkcje, jednocześnie czyniąc je opcjonalnymi na dłużej

Z tym wszystkim, tuż przed Microsoft Kolejna aktualizacja ogłosiła różne powody, dla których wydanie nowej wersji może zostać zablokowane na własną rękę ordynacja ten Mówiąc to na początku wymagania dla przestrzeń magazynowa to trzeba będzie znacznie zmienić, bo gdyby 16 gigabajtów na dysku wystarczyło, aby to zrobić do tej pory instalacja czysty Okna 10 , teraz te wymagania wzrosły do ​​32 gigabajtów, co dla niektórych może być problemem.

Powody, dla których aktualizacja systemu Windows 10 z maja 2019 r. może nie dotrzeć do Twojego komputera

Innym możliwym powodem dodanym do powyższego jest to, że PC kto ma zewnętrzne urządzenia USB połączony my Karty pamięci SD wprowadzone podczas instalacji, zostaną zablokowane podczas aktualizacji do kolejnej wersji systemu 1903. W ten sposób użytkownik może w razie potrzeby otrzymać komunikat o błędzie, dlatego zaleca się unikanie go poprzez odłączenie wszystkiego. mniej Urządzenia USB zewnętrzny i wyjmij karty pamięci SD przed aktualizacją sprzętu.

Zmieniając trzeci możliwy powód, dla którego wykluczamy aktualizację z maja 2019 r. na niektórych urządzeniach, jest to, że na dysku jest zainstalowane oprogramowanie „anti-cheat”, chociaż w tej chwili Microsoft nie ujawnił dokładnie, które programy dla żadnej z tych funkcji. może to spowodować blokowanie problemu ten Mając to wszystko na uwadze, najtańszym rozwiązaniem byłoby zaktualizowanie oprogramowania, o którym mówimy, lub usunięcie go w razie potrzeby, gra do którego odnosi się przynajmniej tymczasowo, tj. do usunięcia programu, który spowodował awarię.

Na koniec powiemy ostatnią przyczynę bloking do tej pory można było określić na komputerach z przekierowanymi folderami systemowymi, a tutaj foldery takie jak Biuro ten dokumenty lub załączone są obrazy.

Z tym wszystkim na początku wszystko wydaje się nadchodzić zmodernizować de Windows 10 maja 2019 więc może te problemy zostaną naprawione lub pojawią się nowe, które szybko zgłosimy.

Dodaj komentarz