ostatni raz, online, poza domem

Dziś zobaczymy co to znaczy na skype: ostatni raz, online, na wyjeździe ten Są to stany Skype i można je skonfigurować ręcznie lub gdy aplikacja uzna, że ​​muszą się zmienić w zależności od Twojej aktywności. Ta niesamowita aplikacja jest niewątpliwie jeden z najlepszych aby skrócić odległości między ludźmi, na co czekasz?

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów statut Skype są przydatne, aby wiedzieć, czy kontakt jest zajęty, nieobecny lub aktywny, aby dokładnie wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas, aby z nim o czymś porozmawiać.

Podobnie wszystkie lub większość tych stanów można ustawić ręcznie i pozostaną tak, dopóki ich nie zmienisz. Działają one podobnie do innych aplikacji, a nieco później postaramy się wyjaśnić, co oznacza każdy ze stanów tej aplikacji, a także w jakich stanach zmieniają się automatycznie.

Jest to coś niezwykle prostego i łatwego do zrozumienia. Szczegółowo zaraportujemy każdą sytuację, która jest dostępna w aplikacji. Nieco dalej nauczymy Cię na małym seminarium jak szybko zmienić statusy Skype tak, abyś mógł je modyfikować, gdy uznasz to za konieczne, w zależności od sytuacji, w której się znajdujesz.

Co oznacza każdy status Skype?

Aktywny : oznacza, że ​​jesteś zalogowany i możesz do Ciebie pisać. Gdy jesteś na komputerze i używasz go, nawet jeśli Skype działa w tle, wyświetlany jest stan aktywny. Na wypadek, gdyby urządzenie mobilne jest musi być używany, aby taka sytuacja wystąpiła.

Ostatnio aktywny : Oznacza to, że niedawno przestałeś korzystać z aplikacji. Po około 4 minutach aktywności aplikacja zmienia Twój status na Ostatnie aktywne.

Nieobecny : Wskazuje, że przestałeś korzystać z aplikacji godzinę lub więcej temu. Nieobecność następuje po dłuższym zakończeniu korzystania z aplikacji. Możesz także skonfigurować tę sytuację, kiedy tylko chcesz. Nawet przy użyciu aplikacji.

Zajęty : Pozwala pozostawić aplikację otwartą, ale nie otrzymywać powiadomień ani dźwięków, gdy wiadomość zostanie do Ciebie wysłana. Najlepiej zostawić je otwarte na wszelki wypadek, ale nikt ci nie będzie przeszkadzał. Ten tryb należy dostosować ręcznie.

Co to są sytuacje Skype i co one oznaczają?

Niewidzialny : Zasadniczo jest tak, że nikt nie wie, że jesteś w jakikolwiek sposób połączony. Nie pojawiasz się w Internecie, ale nadal możesz rozmawiać i odbierać wiadomości, a nawet połączenia. Potem przychodzi Ostatni Widziany, bo to ostatni raz sytuacja była aktywna lub zajęty. Można go dostosować w dowolnym momencie.

Offline : Gdy nie masz żadnego połączenia ze Skype. Tutaj „Ostatnio widziane” będą wyświetlane użytkownikom, gdy byłeś aktywny lub zajęty swoim statusem. Ten stan występuje, gdy zdecydujesz się wylogować lub wylogować się z aplikacji.

To nie jest trudne do zrozumienia co to oznacza w Skypie: ostatnio widziane, online, poza domem i inne sytuacje ze Skype’a ten Większość jest dość intuicyjna i oznacza dokładnie to, co mówi każde słowo.

Możesz konfigurować statusy Skype, kiedy tylko chcesz. Jak zrobić?

  • Otwórz aplikację.
  • Kliknij swoje zdjęcie profilowe, a zobaczysz rozwijane menu.
  • W tym menu zobaczysz wszystkie dostępne sytuacje. Wybierz, co chcesz, możesz zmieniać status tyle razy, ile chcesz.

Jeśli chcesz to zrobić z urządzenia mobilnego, to prawie tak samo.

  • Aby to otworzyć Aplikacja Skype ten
  • Kliknij na zdjęcie profilowe.
  • Wtedy zobaczysz wiele opcji, z których jedna mówi „Online” jest pierwszą i będzie taka sama jak „Aktywna”.
  • Jeśli go klikniesz, zobaczysz wszystkie sytuacje, które możesz zastosować.

Pamiętaj, że jeśli masz pytania dotyczące statusu Skype’a, nie wahaj się zostawić ich nieco poniżej w polu komentarzy.

Dodaj komentarz