nowa wersja darmowego antywirusa AVG — mania informacji

AVG Anti-Virus Free Edition 2011 10.0.1390 ​​kompilacja 3758 to najnowsza wersja wydana i gotowa na Zdalne ładowanie dla ludzi Darmowy antywirus które oferuje bezpieczeństwo antywirus itp. oprogramowanie antyszpiegowskie oraz spokojna ochrona w nawigacji, sieciach społecznościowych i wyszukiwaniu ten Bezpłatna wersja programu AVG Anti-Virus jest dostępny pod adresem hiszpański i jest kompatybilny z system operacyjny Windows 2000, Windows XP, Windows Vista itp. System Windows 7 , w wydaniach 32 bity itp. 64-bitowy.

Niestety nie zmień kalendarz oficjalny jest dostępny tylko dla AVG Anti-Virus Free Edition 10.0.1390 ten

Zrobimy to pobierz AVG Anti-Virus Free Edition w najnowszej wersji z następującego oficjalnego linku do strony internetowej lub zmodernizować Bezpłatna wersja programu AVG Anti-Virus w nowej wersji z samego programu (opcja sugerowana, jeśli już ją zainstalowaliśmy):

-> Pobierz bezpłatną wersję programu AVG Anti-Virus

Istnieje również płatna wersja o nazwie AVG Anti-Virus Pro oraz płatny pakiet bezpieczeństwa (z firewallem i filtrem antyspamowym): Zabezpieczenia internetowe AVG ten Porównanie trzech wersji widzimy w: Połączyć ten

Dodaj komentarz