Najlepszy darmowy antywirus dla Windows 2018

Minął zaledwie rok, w którym odnotowaliśmy znaczące przypadki bardzo niebezpiecznego złośliwego oprogramowania. Po raz kolejny najpopularniejszym rodzajem złośliwego oprogramowania jest ransomware, chociaż setki zagrożeń codziennie wędrują po sieci, próbując osiągnąć swoje cele, które w większości przypadków są niczym innym jak kradzieżą haseł, poufnych informacji lub informacji bankowych.

Darmowy antywirus dla systemu Windows w 2018 roku

Windows Defender

Jeśli chodzi o darmowy program antywirusowy dla systemu Windows, pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest sam program antywirusowy, który Microsoft zawiera w najnowszej wersji swojego systemu operacyjnego Windows 10. Narzędzie, które przez lata było ulepszane. Czas ją rzucić i iść dalej. Nie trzeba go pobierać ani instalować na komputerze, ponieważ narzędzie jest domyślnie dostarczane z systemem Windows 10.

Darmowa wersja Bitdefender

Pochodząc z jednej z najbardziej znanych firm zajmujących się bezpieczeństwem na świecie, nie możemy nic powiedzieć, ale darmowa wersja Bitdefender jest jednym z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa, jeśli chodzi o darmowy program antywirusowy. Prawda jest taka, że ​​podczas gdy Bitdefender oferuje inne płatne programy antywirusowe, Bitdefender Free Edition ma pewne funkcje, które można znaleźć tylko w innych programach antywirusowych, gdy za nie zapłacimy.

Bitdefender Free Edition to darmowy program antywirusowy dla systemu Windows, który oferuje niestandardowe skanowanie, ochronę w czasie rzeczywistym, blokowanie złośliwych adresów URL i wiele więcej. Możesz pobierz Bitdefender Free Edition z tego linku na jego oficjalnej stronie internetowej.

Avira darmowy antywirus

Avira Free to darmowy program antywirusowy dla systemu Windows, którego nie mogło zabraknąć w tej kolekcji. Jest to jeden z programów antywirusowych, który oferuje ochronę w chmurze w swojej bezpłatnej wersji, a także posiada podstawowe funkcje najpopularniejszych narzędzi bezpieczeństwa, ochronę przed cyberpołowami, oprogramowaniem ransomware, skanowaniem dysków USB itp. Pobierz Avira Free Antivirus tutaj.

Darmowy antywirus Kaspersky

Rosyjska firma jest jednym z benchmarków pod względem bezpieczeństwa i narzędzi antywirusowych, a także ma darmową wersję programu antywirusowego. Mówiąc dokładniej, możemy pobrać Kaspersky Free Antivirus z jego oficjalnej strony internetowej, bezpłatny program antywirusowy dla systemu Windows, który może blokować potencjalnie niebezpieczne pliki i witryny lub chronić nasze dane osobowe za pomocą ochrony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem i niebezpiecznymi witrynami. Możesz Pobierz Kaspersky Free Antivirus z tego linku ten

darmowy antywirus avast

Jest to jeden z najpopularniejszych darmowych antywirusów dla systemu Windows, którego sukces opiera się na wysokiej wydajności, jaką oferuje. Avast Free Antivirus oferuje ochronę przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, jest w stanie skanować wszystkie aplikacje, które zainstalowaliśmy na Twoim komputerze, podłączone do niego urządzenia i blokować niebezpieczne strony za pomocą technik phishingowych. Pobierać Avast darmowy antywirus.

Darmowy antywirus AVG

Oprócz dość prostego interfejsu, który sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu dla każdego użytkownika, niezależnie od doświadczenia, ten darmowy program antywirusowy AVG ma kilka interesujących funkcji. Na przykład program AVG Free Antivirus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów, biorąc pod uwagę wszelkie problemy z wydajnością komputera, które mogą być spowodowane przez wirusa próbującego zainfekować nasz komputer. Darmowy antywirus dla Windows, który Cię nie zawiedzie i możesz pobierz z jego oficjalnej strony internetowej z tego linku.

Antywirus bez Pandy

Panda to kolejna z najpopularniejszych firm zajmujących się bezpieczeństwem pod względem programów antywirusowych i zabezpieczających, która oferuje bardzo lekki darmowy antywirus dla systemu Windows, ponieważ cała praca odbywa się w chmurze. Możesz pobrać Panda Free Antivirus za darmo z z jego oficjalnej strony internetowej dla Twojego komputera i zaczyna Cię chronić podczas przeglądania lub pracy na komputerze. +

Łatwość obsługi sprawia, że ​​jest to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań przez najbardziej niedoświadczonych użytkowników antywirusów. Jednak ta prostota nie wpływa na jego funkcje, ponieważ oferuje ochronę w czasie rzeczywistym, skanowanie urządzeń USB itp.

Dodaj komentarz