Najlepsi darmowi tłumacze online, których możesz używać do tłumaczenia tekstów

Następnie zobaczymy, którzy naszym zdaniem są najlepszymi darmowymi tłumaczami online, do których możemy uzyskać dostęp z naszej przeglądarki bez konieczności pobierania czegokolwiek innego, aby móc przetłumaczyć dowolny tekst na dowolny język.

Bezpłatni tłumacze online do tłumaczenia tekstów z Internetu

Tłumacz Google

Z pewnością wszyscy to słyszeliśmy z Tłumacza Google na czasem ten Ten tłumacz tekstów internetowych i stron internetowych jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najczęściej używanym. Pozwala nam to szybko przetłumaczyć dowolny tekst lub witrynę na nasz język (lub inny wybrany przez nas język) z naszej przeglądarki, dzięki czemu możemy łatwiej zrozumieć konkretny tekst lub komunikować się z innymi osobami w innym języku.

Tłumacz Google działa również bezpośrednio z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać „tłumaczenie” w pasku adresu, aby zobaczyć dwa pola tekstowe tuż pod nim, na które możemy przetłumaczyć dowolną treść.

Tłumacz Google obsługuje ponad 100 języków.

Tłumacz Binga

Jeśli Google go ma, jak Microsoft może go nie mieć? Le Tłumacz Bing to tłumacz Microsoftu, z którym firma próbuje oprzeć się rywalowi. Narzędzie to działa bardzo podobnie do translatora Google, czyli w dwóch polach tekstowych, gdzie w jednym wpisujemy to, co chcemy przetłumaczyć, a w drugim pojawi się przetłumaczony tekst.

Bing Translator obsługuje ponad 60 języków.

Tłumacz.com

Jeśli podoba nam się silnik, który daje nam Microsoft, ale z jakiegoś powodu Bing nas nie przekonuje, Tłumacz.com to nasza platforma. Ten tłumacz korzysta z usług Microsoft, aby pokazać nam dowolny tekst przetłumaczony na jeden z kompatybilnych języków z możliwością odsłuchania wyniku.

Co ciekawe, ta platforma pozwala nam prosić o tłumaczenia wykonane przez człowieka, a także pozwala nam przetłumaczyć pierwsze 100 słów za darmo.

Translate.com obsługuje ponad 100 języków.

Tłumacz online Babilon

Babylon jest znany jako płatny program komputerowy, który pozwala nam mieć kompletny słownik, a także maszynę tłumaczeniową do tłumaczenia tekstów.

Wraz z rozwojem tłumaczy internetowych Babilon nie chciał pozostać w tyle, więc firma powstała Tłumacz online Babilon ten Ta platforma działa bardzo podobnie do poprzednich, chociaż jej główną cechą są usługi tłumaczenia przez człowieka, które pomagają nam osiągnąć większą dokładność tłumaczenia, tak, za opłatą.

Bezpłatne tłumaczenie SDL

Bezpłatne tłumaczenie SDL to kolejna internetowa platforma tłumaczeniowa, która pozwala nam przetłumaczyć dowolny tekst, a oprócz tego, że pojawia się w trybie tekstowym, pozwala nam go kopiować, udostępniać innym osobom, słuchać jego wymowy, a nawet drukować bezpośrednio z platformy. Ponadto posiada również profesjonalną usługę tłumaczenia, która pozwala nam załadować dokument i szybko sprawdzić cenę jego profesjonalnego tłumaczenia.

SDL Free Translation obsługuje ponad 45 języków.

Co sądzisz o tych usługach tłumaczeniowych online? Czy znasz lub korzystasz z innych usług tłumaczeniowych online?

Dodaj komentarz