Nagware Co to jest, do czego służy i jakie są jego główne cechy w IT?

Nagware to termin komputerowy, który jest dziś bardzo mało znany, jest używany od wielu lat i jest jego częścią shareware co odnosi się do programów, z których mogą korzystać użytkownicy w trybie testowym podczas jednego okres wolny a potem musi anulować płatność tak samo, abyś mógł nadal korzystać z ich usług.

Więc jak darmowe oprogramowanie i shareware , jest jednym z tych programów, które są denerwujące, ponieważ są dostarczane trwałość dzięki czemu możesz dokonać zakupu podczas wizyty wa konkretna strona internetowa . Są również bardzo powszechne, gdy występuje darmowe programy z pewnością strona pobierania.

Te elementy zwykle pojawiają się w wielu jest wyskakujące okienka oni dostają Twoja wizja tego, co naprawdę jest dla Ciebie ważne wszyscy cię zaprosić Kupić . W zgodzie z tym wszystkim, tutaj nauczymy Cię trochę więcej o tym, co to jest nagware i jakie są jego główne cechy .

Co to jest Nagware i do czego służą te typy oprogramowania?

Nagware są również znane jako błaga, nagscreen lub irytujące oprogramowanie i to jest grzeczne shareware która odpowiada za przypominanie o tym użytkownikowi zwolnienie z opłat za rejestrację strony lub kup program . Zwykle pojawiają się w środku niespodziewanie wyskakujące okienko zajmujące cały ekran komputera, zwłaszcza gdy osoba używa a program lub aplikacja internetowa. Zwykle pojawiają się również po wejściu na określone strony.

Jednak jedną z zalet jest to, że chociaż zwykle zajmują cały lub większość ekranu, mogą być: łatwo się zamyka . Czy i kiedy to narzędzie jest używane przez złośliwe oprogramowanie, oni zmusić użytkownika do poczekaj kilka sekund, zanim będziesz mógł usunąć to ostrzeżenie.

Tego typu alerty mają bardzo konkretny cel, tj. kiedy użytkownik używa a Wolne lub współdzielone oprogramowanie Wolne oprogramowanie musi być coś, co zmusza ludzi do kup ich płatną wersję ze względu na ten typ wyświetla się reklama Tam gdzie przypomnij klientowi o zakupie wersji programu więc możesz się tego wszystkiego pozbyć wyskakujące okienka.

Oto jak Nagware używany głównie z shareware gdzie tylko jeden wersja próbna zasugerował a po zakończeniu program musi: przypomnij użytkownikowi, że rynek może z niego korzystać w nieskończoność . Dlatego wszystko składa się z przypomnienie, które przeszkadza użytkownikom aby’ kup specjalny program lub produkt .

Cechy Nagware Jakie są cechy tych programów?

„UPDATE” Chcesz dowiedzieć się więcej o Nagware na PC i wszystkich funkcjach tych programów? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego”

Jak wspomniano wcześniej w artykule, są to irytujące przypomnienia rób co chce, a oni będą przychodzić do czasu wykonania, to znaczy do tego stopnia, że zakup jest dokonany . Wszystko to nazywa się a nudny ekran i zwykle występuje, gdy program zaczyna się lub kończy chociaż często występuje, gdy biegnie .

W zgodzie z tym wszystkim Pokażemy tutaj jakie są główne cechy tego typu oprogramowania:

  • Nagware to jest rodzaj shareware odpowiedzialny za przypominanie o tym użytkownikowi Zarejestruj się lub dokonaj zakupu, aby korzystać z programu .
  • Szeroko rozpowszechniony w wersja demo i zwykle pojawia się w programach oferowanych na tryb próbny (shareware).
  • Jego głównym celem jest umożliwienie użytkownikowi: kup program lub subskrybuj go.
  • Zwykle pojawia się jako wyskakujące okno który zajmuje cały lub dużą część ekranu, wskazując, że musisz dokonać zakupu.
  • Te pozorny głównie podczas otwierania lub zamykania programu dlatego jest syn także nazywany nudnym .

Lista najpopularniejszych programów Nagware, które możesz pobrać na swój komputer

nękać pojawiają się głównie w shareware są odpowiedzialni za przypomnij klientom o zakupie licencji programu aby mogli nadal z nich korzystać w nieskończoność. Dlatego pokażemy Ci tutaj krótka lista najpopularniejszych nagware Możesz Pobierz na twój komputer.

Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższą listą:

  • WinRAR: Pierwszy oferowany przez nas program to WinRAR, oprogramowanie z kompresja danych znany głównie jako shareware, jak zwykle oferują Tryb testowy przed zakupem. W przypadku tego programu zwykle oferuje: test 40 dni. kiedy to się skończy, otrzymasz powiadomienie, abyś mógł kupić licencję i używaj go dalej.
  • WinZip: To jest kolejny kompresor plików i jeden z najbardziej poszukiwanych dzisiaj, opracowany przez WinZip Computing i współpracuje z Microsoft Windows . Obecnie jest jednym z najbardziej komercyjne oprogramowanie do kompresji Praca z darmowa wersja na 30 dni po zakończeniu użytkownik otrzyma powiadomienie o zakupie licencji i dlatego nadal go używaj.
  • Świetny tekst: ostateczny termin shareware narodził się z łaski Edytor tekstu to byłoby niemożliwe nie dołączaj tego typu programu . Chociaż należy wspomnieć, że w dzisiejszych czasach wszystko Edytory tekstu nie są udostępnianym oprogramowaniem ponieważ niektóre z nich nie oferują wersji próbnych . Sublime Text to edytor tekstu i Kod źródłowy który działa z wtyczką i który użytkownik może pobierz za darmo i oceń jego działanie .

Niemniej jednak Sublime nie jest oprogramowaniem typu open source, tak, raz zintegrowany tryb testowy, klient powinien dokonać odpowiedniej płatności aby dalej z niego korzystać. W tym przypadku, mały koń SER odpowiedzialny za wykonanie tego zadania przypominającego .

  • mIRC: Jest Klient IRC ale z różnymi cechami, jedną z nich jest to, że ma zaawansowany język skryptowy który pomaga ci się doskonalić powstały nowe wersje. To jest podobne Oprogramowanie na licencji Shareware, które obejmuje oprogramowanie nagware. Tak to jest darmowa wersja na 30 dni, Przynajmniej to wersja plus ten ostatni ma 40 dni bezpłatnego użytkowania zanim go kupisz.

Une fois Darmowa wersja skończone, le klient otrzyma powiadomienie (nagware) gdzie zostanie mu przypomniane, że powinien Dokonać zakupu abyś mógł nadal korzystać z usług. To oprogramowanie na ogół nie cena około 24 euro .

  • LimeWire: Mamy został w końcu znaleziony drut wapienny, Organizacja Narodów Zjednoczonych klient peer-to-peer ( P2P ), zaprojektowany dla podział de pliki wszelkiego rodzaju, ale teraz zostało to zastąpione przez WireShare i FrostWire . Gdzie wcześniej działał jako publiczne i wolne oprogramowanie . Ale teraz Twoi klienci mogą skorzystać wersja podstawowa i profesjonalna gdzie powinieneś Płacą niewielką kwotę, aby móc korzystać z ich usług w nieograniczony sposób i bez reklam .

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz