Nagrywaj, edytuj i przesyłaj strumieniowo swoje gry w systemie Windows 10 za pomocą Player.me

Oprogramowanie który Jesteśmy Player.me i jest narzędziem, które pozwala nam nagrywać gry, edytować filmy, a nawet przesyłać je na żywo z Twojego komputera. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Microsoft, Windows 10 i umożliwia strumieniowe przesyłanie gier do Twitch, Mixer, YouTube i Facebook.

Jak nagrywać, edytować i przesyłać strumieniowo gry na żywo w systemie Windows 10

Aby zacząć cieszyć się tym narzędziem, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to: zdalny kompresor i zainstaluj go na naszych komputerach z systemem Windows 10. Gdy skończysz, po uruchomieniu Player.me zobaczymy, jak jego interfejs ma trzy główne sekcje, panel nawigacji po lewej stronie, czat i powiadomienia po prawej. w obszarze, w którym pojawia się wybrana sekcja.

Wśród głównych opcji w lewym menu warto zwrócić uwagę na opcję Studio gdzie, jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy wszystkie opcje nagrywania i przenoszenia gier. Stamtąd możemy zacząć nagrywać filmy lub przesyłać strumieniowo gry na żywo za pośrednictwem niektórych obsługiwanych platform.

Player.me umożliwia nagrywanie w różnych jakościach, od SD do 4K , oferuje opcję automatycznego podziału wideo na różne części lub ustawienia niestandardowych skrótów klawiaturowych do wykonywania różnych funkcji. Z tej opcji menu możesz również uzyskać dostęp do kolekcji scen, które możesz łatwo dodać do swoich filmów, a także możliwość dodawania widżetów na górze gry.

wybór Moje środki to miejsce, w którym domyślnie zapisywane są wszystkie nasze rekordy. Stamtąd możemy odtworzyć dowolny nagrany film, zmienić jego nazwę, udostępnić, edytować itp. Ma dość prosty wbudowany edytor wideo, który zapewnia nam podstawowe funkcje edycji wideo.

Le deska rozdzielcza to pulpit nawigacyjny, który przechowuje plik wszystkiego, co dotyczy naszych transmisji. Możemy tam zobaczyć statystyki, status, widzów, subskrybentów, gospodarzy, sponsorów, bieżące i ostatnie wydarzenia, transmitowane dyskusje itp.

A jak mogłoby być inaczej, wydział Czat to kolejna funkcja menu opcji Player.me. Narzędzie umożliwia wydarzenia i czaty na dowolnej z obsługiwanych platform, Twitch, Mixer, YouTube i Facebook, a także możesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach i czatach z nich wszystkich. Ponadto Player.me ma własne kanały i czaty, jakby była platformą społecznościową między graczami.

Dodaj komentarz