Mistrzostwa Świata 2018 Grupa B – Jak oglądać transmisje na żywo Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran

La Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to najważniejszy turniej piłkarski na świecie i najważniejszy stopień w karierze dla wszystkich uczestniczących graczy. W fazie grupowej jest wiele ekscytujących meczów, ale niewiele osób gra szybciej niż pierwsza grupa B pomiędzy rywalami Portugalii i Hiszpanii. Reszta zespołu to Maroko i Iran, więc większość spodziewa się, że ten mecz zadecyduje, kto pokona drużynę, z jednymi z najlepszych graczy na świecie w programie, który zapowiada się na wspaniałe show.

W tym artykule wyjaśnimy, jak oglądać Hiszpanię na żywo z Portugalią i wszystkie inne mecze grupy B. Wszystkie mecze Mistrzostw Świata można oglądać na bezpłatnych lub tanich kanałach kablowych w niektórych krajach na całym świecie. Jeśli nie mieszkasz w jednym z tych krajów, możesz uzyskać dostęp do tych kanałów, jeśli korzystasz z VPN. W tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić i zaproponujemy niektóre z najlepszych międzynarodowych transmisji.

Najlepsza sieć VPN do oglądania Mistrzostw Świata Grupy B

Jeśli chcesz obejrzeć dowolny mecz grupy A w zagranicznej usłudze przesyłania strumieniowego, musisz skorzystać z VPN, aby uzyskać dostęp za granicą. Aby to zrobić, musisz wybrać VPN z serwerami w tym samym kraju, co stacja, którą chcesz wybrać, połączyć się z jedną z nich, a następnie odwiedzić ich usługę przesyłania strumieniowego stacji, aby obejrzeć grę. Na przykład oglądasz gry w stacjach BBC lub ITV w Wielkiej Brytanii, łącząc się z serwerem w Wielkiej Brytanii. Podjęcie decyzji, którą sieć VPN wybrać do tego ważnego zadania, może być trudne, dlatego zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć najlepszą opcję dla widzów Pucharu Świata.

Nasza sugerowana sieć VPN dla oglądaj Grupę A Mistrzostw Świata na ExpressVPN .

Specjalna oferta dla czytelników : otrzymasz trzy miesiące gratis dla planu rocznego.

ExpressVPN to idealna sieć VPN dla fanów Mistrzostw Świata. Niezwykle szybkie połączenia są idealne do niezawodnego dostarczania treści internetowych i są dostępne na wielu serwerach. ExpressVPN oferuje standardowe 256-bitowe szyfrowanie wraz z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak kontrola adresu IP i ochrona przed wyciekiem DNS. Oferują również silną ochronę prywatności, w tym gwarantowaną politykę logowania. ExpressVPN ma ogromną sieć serwerów z ponad 1500 serwerami dostępnymi w 94 różnych krajach. Nie mają limitów danych i oferują świetne aplikacje na komputery, urządzenia mobilne, smart TV, a nawet Firesticks.Jeśli więc chcesz obejrzeć mecz grupy B, ExpressVPN to VPN dla Ciebie. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję dotyczącą ExpressVPN. tutaj .

Jak używać ExpressVPN do przesyłania strumieniowego meczów Mistrzostw Świata Grupy A w grupie A?

Korzystanie z ExpressVPN do strumieniowego przesyłania meczów grupy B na Mistrzostwach Świata jest naprawdę łatwe. Wiemy jednak, że niektórzy czytelnicy będą nowi w tym procesie, więc przygotowaliśmy mały przewodnik krok po kroku, który możesz wykonać, aby był prosty. Jako przykład wykorzystaliśmy dwie bezpłatne stacje w Wielkiej Brytanii:

  1. Odwiedzać Strona internetowa ExpressVPN i wybierz najlepszy program abonamentowy do swoich potrzeb. Następnie postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  2. Następnie przejdź do Jedność produkty ze swojej witryny internetowej i pobierz odpowiednią aplikację dla swojego urządzenia. Swoją aplikację możesz też znaleźć w swoim sklepie z aplikacjami.
  3. Otwórz aplikację ExpressVPN i użyj kodu aktywacyjnego podanego w pierwszym kroku, aby się zalogować.
  4. wybierać serwer brytyjski i kliknij na niego. Jeśli nie połączy się automatycznie, również kliknij naciśnij przycisk Połączenie .
  5. Na koniec odwiedź strony z transmisją strumieniową BBC i ITV BBC iPlayer my Centrum ITV, właściwy. Jeśli nie masz jeszcze konta na jednej ze stacji, będziesz chciał założyć je dla siebie. Na ekranie znajdują się proste instrukcje, które pomogą Ci to zrobić, a wszystko, czego potrzebujesz, to kod pocztowy w Wielkiej Brytanii (np. CV4 4MS)

Gdzie obejrzysz mecze Grupy A World Cup

Mistrzostwa Świata są transmitowane w większości krajów na całym świecie, ale w wielu z nich do oglądania meczów potrzebny będzie abonament kablowy. Ale w niektórych krajach wszystkie Mistrzostwa Świata będzie dostępny na żywo i bez abonamentu telewizyjnego. Możesz wypróbować i oglądać gry w nieoficjalnych usługach firm trzecich, np. Kodi . Ale jakość będzie tam mieszana i możesz być pewien, że będziesz otrzymywać strumienie wysokiej jakości, jeśli użyjesz VPN do strumieniowego przesyłania gier od oficjalnego nadawcy. Kanały te będą również udostępniać zasięg użytkowników za pośrednictwem swoich internetowych platform strumieniowych.Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie niektórych z najlepszych stacji, w których można oglądać relacje na żywo z meczów Mistrzostw Świata Grupy B z:

  • Wielka Brytania: W Wielkiej Brytanii prawa do meczów mistrzostw świata są dzielone między BBC i ITV, które są kanałami bezpłatnymi. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo Darmowy wszystkie mecze grupy B, a następnie reszta turnieju BBC iPlayer my Centrum ITV .
  • Stany Zjednoczone – W Stanach Zjednoczonych działają również dwaj oficjalni nadawcy. Fox Sports ma prawo do transmisji meczów z komentarzem w języku angielskim. Możesz nadawać zasięg internetowy za darmo, jeśli jest zawarty w pakiecie telewizji kablowej lub abonamencie Sling TV. Alternatywnie możesz zapisać się na FOX Soccer Match Pass, który kosztuje 19,99 USD miesięcznie, ale oferuje 7-dniowy okres próbny. Jeśli mówisz po hiszpańsku, możesz wypróbować Telemundo Deportes, które będzie transmitowane w NBC Sports.
  • Kanada: W Kanadzie są trzy kanały, które transmitują na żywo wszystkie mecze mistrzostw świata. CTV, RDS i TSN będą transmitować gry przez Internet, ale aby je oglądać, musisz wykupić abonament kablowy.
  • Australia: Optus Sports ma prawo pokazywać wszystkie mecze Mistrzostw Świata. Możesz zobaczyć swój wpływ na wszystkie pakiety Optus, ale nawet widzowie spoza Optus mogą zarejestrować się za bardzo przystępną cenę 15 USD / miesiąc.

Wszystko o grupie B w Pucharze Świata

Hiszpania

Mistrzostwa Świata w Hiszpanii zamieniły się w chaos po dymisji trenera Hulena Lopeteguiego dzień przed rozpoczęciem turnieju, po ogłoszeniu, że po turnieju dołączy do Realu Madryt. Legenda Hiszpanii i Madrytu, Fernando Hierro, została odłożona na bok, ale dramat zaostrzył napięcia między hiszpańskimi siłami w Madrycie i Barcelonie. Nikt nie jest pewien, jak wpłynie to na ich pierwszy mecz z Portugalią, ale będą musieli mieć wystarczająco dużo, by wyjść z zespołu. Zobaczymy, czy Hierro będzie w stanie poprowadzić utalentowaną drużynę z jednymi z najlepszych graczy na świecie w kolejnych etapach.

Portugalia

Portugalia, twardy przeciwnik Hiszpanii, ma nadzieję wykorzystać swoje gry w meczu otwarcia turnieju. Portugalia jest panującym mistrzem Europy i prowadzona przez Cristiano Ronaldo, prawdopodobnie najlepszego obecnie gracza na świecie, może również przejść długą drogę w tym turnieju.

Maroko

To pierwsze mistrzostwa świata w Maroku, a jego pierwszy mecz wynika z nieudanych prób organizacji turnieju w 2026 roku. Na turniej przyprowadzają młodych, utalentowanych i głodnych graczy, ale stoją przed trudnym meczem z Hiszpanią i Portugalią. Będą musieli pokonać Iran w swoim pierwszym meczu, aby mieć szansę na awans.

Iran

Podobnie jak Maroko, Iran wie, że potrzebuje czegoś w pierwszym meczu, aby mieć szansę w finale. Wygrali tylko jeden mecz na Mistrzostwach Świata w 1994 roku w USA, więc tak naprawdę kończą tutaj. Ale mają utalentowanych piłkarzy z Europy, a ich trener Carlos Quieroz będzie dobrze znał Portugalię, odkąd trenował w swojej ojczyźnie. Więc może cię zaskoczą.

wniosek

Grupa B Mistrzostw Świata ma się czym ekscytować, podobnie jak jeden z meczów turnieju Hiszpania-Portugalia. Możesz transmitować wszystkie swoje mecze na żywo, gdziekolwiek jesteś. W tym artykule wymieniliśmy niektóre z najlepszych kanałów, które możesz wypróbować, z których wiele jest bezpłatnych. Ale będziesz potrzebować VPN i zalecamy to ExpressVPN Bardziej podoba mi się teraz transmitowanie meczów Mistrzostw Świata.

Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z VPN, zamieściliśmy przewodnik krok po kroku, jak używać ExpressVPN do strumieniowego przesyłania meczów Mistrzostw Świata. Dostępny jest również szybki podgląd Grupy B, który zaostrzy Twój apetyt na to, co nadejdzie. Jeśli masz jakieś uwagi, opinie lub sugestie dotyczące dowolnego aspektu tego artykułu, podziel się nimi z nami, korzystając z pola komentarzy poniżej. Zawsze doceniamy komentarze i przemyślenia wszystkich naszych czytelników!

Dodaj komentarz