Mapy Google oferują nowe wskazówki dla użytkowników autobusów

Mapy Google mają w zanadrzu dwie nowe sztuczki, które ułatwią życie podróżnym. Zdecydowanie przydaje się kierowcom, a zwłaszcza od tego czasu Google może teraz trzymać Cię z dala od klęsk żywiołowych ten Nie zapomniano o użytkownikach transportu publicznego.

A to dlatego, że w dużych miastach świata transport publiczny i transport publiczny stały się jedynym najlepszym sposobem na przewóz dużej liczby osób z jednego miejsca do drugiego. Dlatego posiadanie aplikacji i narzędzi w takim stanie, w jakim jest, ogromnie pomoże w zarządzaniu ruchem na całym świecie.

Tutaj znajdziesz informacje, których potrzebujesz, aby wiedzieć, co nowego w Google. Jak zawsze innowacyjność jest jej flagą, więc możesz poprawić dostępność transportu publicznego, tak jak możesz, gdy nie jest zatłoczony.

To narzędzie ułatwia życie podróżnikom

Według postów w mediach cyfrowych Mapy Google mogą teraz przewidywać poziom zajętości autobusu, pociągu lub metra. Ponadto spowoduje to opóźnienia w ruchu w czasie rzeczywistym dla pasażerów chcących wsiąść do dowolnego środka transportu publicznego. To pozwoli im lepiej przystosować się i zaplanować podróż.

Po pierwsze, prognozy przepełnienia dla autobusów, metra i pociągów. Pomoże Ci to przewidzieć możliwość przeciążenia Twojego wyboru. Wszystko oparte jest na danych historycznych. Pozwala to na podjęcie świadomej decyzji o tym, czy wejść na pokład.

Będziesz mieć informacje w czasie rzeczywistym

Po drugie, Google będzie teraz powiadamiać Cię o opóźnieniach autobusów w czasie rzeczywistym. Google powiadomi Cię, jeśli Twój autobus będzie opóźniony z powodu aktualnych warunków drogowych na trasie. Ma to wypełnić lukę pozostawioną przez firmy autobusowe, które nie oferują tych informacji.

Google opublikował również artykuł o korkach na całym świecie. Dane opierają się na raportach użytkowników podróżujących w godzinach szczytu. A dla tych, którzy mieszkają w ruchliwych miastach, statystyki są interesujące.

A jakby tego było mało, te funkcje będą dostępne w ponad 200 miastach na całym świecie. Dzięki temu duże miasta, a także najczęściej odwiedzane miasta, mogą skorzystać z tej pary nowych funkcji, które umożliwiają lepsze podróżowanie wszystkimi środkami transportu publicznego.

Mapy Google są coraz lepsze

Google stale ulepsza informacje dostępne dla użytkowników tego wspaniałego narzędzia i regularnie dodaje nowe funkcje. Nic dziwnego, że Mapy Google to wiodąca na świecie aplikacja do nawigacji. Dotyczy to zarówno chodzenia, jak i prowadzenia autobusu.

Google nie jest jedyną firmą technologiczną, która stara się ułatwić życie podróżnym. W czerwcu 2019 r. Spotify wypuścił Your Daily Drive, mieszając ulubione piosenki z krótkimi podcastami. I w przeciwieństwie do nazwy, w autobusie nadal możesz słyszeć Your Daily Drive!

Dodaj komentarz