Mapy Google mogą teraz tłumaczyć nazwy miejsc

Mapy Google mogą teraz tłumaczyć nazwy miejsc, aby ułatwić podróżowanie za granicę. To powinno położyć kres próbie i nieumiejętności wymawiania trudnych nazw miejsc, podczas gdy miejscowi patrzą na ciebie tak, jakbyś miał dwie głowy.

W ten sposób nie zgubisz się i nie będziesz się wstydzić. Stamtąd możesz bez problemu pokazać ludziom, dokąd chcesz się udać. Mapy faktycznie pokazują nazwę miejsca, ulicy, pomnika lub miejsca historycznego w języku ojczystym kraju, w którym się znajdujesz. W ten sposób miejscowi mogą Ci pomóc w najlepszy możliwy sposób.

Wspaniała aplikacja Mapy Google znacznie ułatwia nawigację po nowym kraju. Otwórz najpierw podanie , napisz, dokąd chcesz się udać, a Mapy Google podpowiedzą Ci, jak się tam dostać. Sprawy mogą być jednak trudniejsze, jeśli musisz wziąć taksówkę lub zapytać kogoś, który autobus zabierze Cię do miejsca docelowego.

Mapy Google mają wbudowany tłumacz

Aby rozwiązać ten problem, Google bardzo powoli i małymi krokami integruje Tradator z Mapami. Jak opisano w artykule w niektórych mediach. Mapy Google mogą teraz tłumaczyć nazwy miejsc. A wszystko to bez konieczności wychodzenia z aplikacji i pójścia do tłumacza, aby Cię zrozumieć.

Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać miejsce, które chcesz odwiedzić w Mapach Google. Kliknij wpis i poszukaj przycisku głośnika obok nazwy miejsca. Kliknij głośnik, a Google powie Ci, jak wymówić nazwę w języku odwiedzanego kraju.

Jeśli to nie wystarczy, możesz kliknąć Uzyskaj więcej tłumaczeń, aby otworzyć Tłumacza Google. Zakładając, że masz go zainstalowany na swoim urządzeniu. W ten sposób możesz otrzymać tłumaczenie tego, co chcesz powiedzieć, nawet jeśli chcesz powiedzieć „Dziękuję bardzo”.

Ta funkcja zostanie udostępniona w Mapach Google na Androida i iOS w nadchodzących miesiącach, począwszy od listopada. Integracja Google Maps Translator będzie początkowo obsługiwać 50 języków. A Google obiecuje dodać więcej języków w przyszłości.

Więcej funkcji Map do dodania i zapłaty

Jeśli chcesz znaleźć inne sposoby, Mapy Google w Hiszpanii ułatwiają ludziom poruszanie się. Mapy Google oferują szczegółowe wskazówki głosowe dla osób niedowidzących. Oferuje również instrukcje rozszerzonej rzeczywistości, które dodają wirtualne postacie do rzeczywistego świata.

Jedną z nowych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, są rezerwacje. Rzeczywiście, ta aplikacja może synchronizować się z Gmailem i Kalendarzem Google w celu uzyskania informacji o rezerwacji hoteli i lotów. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto, aby zobaczyć te opcje.

Stopniowo Google będzie wprowadzać te ulepszenia, abyś mógł wyruszyć w podróż i nie podejmować ryzyka. Tłumacz to świetne narzędzie, z którego możesz bez problemu korzystać i nie zgubić się w krajach, które mają języki inne niż twój.

Dodaj komentarz