Które sklepy należą do grupy Walmart i kto jest ich właścicielem? Kiedy i jak powstał?

Bez wątpienia Walmart to jedna z największych sieci domów towarowych które sklepy należą do grupy Walmart i kto jest ich właścicielem? Kiedy i jak powstał? Wtedy odpowiemy na te pytania.

Kiedy powstała firma Walmart i kto jest jej właścicielem?

Nie będziemy dzisiaj rozmawiać kim jest Walmart i jakiego rodzaju biznesem jest Walmart , ale powiemy to jego twórca i jego historia ten Walmart został założony w 1962 roku w Arkansas w Stanach Zjednoczonych, firma została założona przez Sama Waltona i stopniowo przekształciła się w jedną z największych firm w kraju. W rzeczywistości Walmart jest obecnie największą siecią domów towarowych na świecie.

Sam Walton był pracownikiem JC Penney , kolejna znana sieć domów towarowych w Stanach Zjednoczonych. W JC Penney Walton pracował jako dyrektor stażu, ale zrezygnował w 1942 roku, kiedy zaciągnął się do wojska.

Po zakończeniu służby wojskowej w 1945 r. pomyślał o tym pomyśle: stworzyć sklep bardzo klasyczny styl domu towarowego. W tym celu Walton inwestuje wszystkie swoje oszczędności i przy pomocy ojca zbiera 25 000 dolarów (do tej pory bardzo znacząca suma), za które kupuje sklep w Newport.

Co wyróżnia Walmart?

Niektóre ze strategii sugerowanych przez Waltona były z pewnością niezbędne do późniejszego sukcesu. Typowym tego przykładem jest fakt, że Walton to rozumiał jej sklepy zostały zamknięte później niż przetarg.

Od pierwszej chwili zauważył, że półki pełne są tanich produktów, wizytówki firmy, która później przekształciła się w Walmart.

Przynajmniej 2 lipca 1962 r. otworzył Sam Walton pierwszy sklep o nazwie Walmart ten Stamtąd sklep będzie rósł i rósł, w rzeczywistości pół dekady później Walmart miał już ponad dwadzieścia oddziałów.

Które sklepy Walmart są własnością?

Chociaż Walmart jest rozpoznawany na całym świecie jako firma amerykańska, z czasem jej ekspansja rozprzestrzeniła się na różne kraje. W rzeczywistości Walmart ma obecnie sklepy w Meksyku i wielu krajach Ameryki Środkowej ten

Stworzyło to nowe możliwości, ale jak to jest pracować w Walmarcie i ile to kosztuje Cóż, będzie się to różnić w zależności od tego, gdzie jesteś. Niemniej dzisiaj skupimy się na sklepach należących do Walmartu.

Ekspansja Walmart nadal rośnie, ale w 2000 roku powstała sieć. w Meksyku i Ameryce Środkowej ten Obecnie istnieją ponad 2 sklepy Walmart w Meksyku, Gwatemali, Hondurasie, Salwadorze, Nikaragui i Kostaryce.

Mimo to posiadanie jednego jest nadal poza zasięgiem przeciętnego człowieka. W związku z tym skomentujemy niektóre sklepy należące do grupy Walmart, ale które działają jako podmioty stowarzyszone o różnych nazwach.

Sklepy Walmart

  • palijski: Palí została założona w 1960 roku, ale obecnie działa jako filia supermarketu Walmart.
  • Znajomość Despensy: W Gwatemali, oprócz działania pod tą samą nazwą (Walmart), ma inne sklepy, takie jak Despensa Familiar. W kraju jest wyraźnie więcej aktywności liczba sklepów Walmart w Gwatemali jest stosunkowo wysoka.
  • Orzechy Bodega: Bodega Aurrerá została założona w 1958 roku w Mexico City, w każdym razie przejęta przez Walmart i obecnie działa jako jej spółka zależna. Zauważ, że w Meksyku jest więcej oddziałów Walmart. W rzeczywistości firma oferuje opcje takie jak wysyłać pieniądze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie przez Walmart ten
  • Superama: Superama to meksykański sklep założony w 1965 roku i przejęty przez Walmart. W rzeczywistości sklepy Superama zostały przemianowane na Walmart Express.
  • Klub Sama: Sams Club to amerykańska firma, ale w wielu krajach działa bezpośrednio z Walmartu.
  • Plus x minus: Plus x Minus to kostarykańska firma założona w 1960 roku i działająca obecnie jako spółka zależna Walmart.

Dodaj komentarz