Która lista kanałów zawiera kanały wideo Amazon Prime? – Czy są jakieś kanały HBO?

Amazon nie jest już tylko sklepem internetowym, o którym wszyscy wiedzieli, teraz jest szeroko rozpowszechniony jeden z głównych konkurentów firmy takiej jak Google We wszystkich obszarach. Z tego powodu każdy chce wiedzieć, co oferują ich usługi i mając to na uwadze, dzisiaj zobaczysz, które kanały obejmują kanały wideo Amazon Prime.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie Amazon przyniósł światu, jest platforma subskrypcyjna, ponieważ oferuje wiele oryginalnych, wysokiej jakości seriali i filmów, które po dodaniu do wspomnianych kanałów lub kanałów, sprawi, że wieczory filmowe będą wizualną ucztą, dziękuję więc trzeba było stworzyć przewodnik, aby dowiedzieć się więcej.

Jakie kanały obejmują kanały wideo Amazon Prime?

Aby rozpocząć korzystanie z tego przewodnika i szybko dowiedzieć się, które kanały obejmują kanały Amazon Prime Video, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to Najlepsze kanały wideo nie są darmowe na platformie Amazon Prime.

Dzieje się tak, ponieważ firma służy raczej jako agregator treści dla tego typu kanałów (nie jest to prawdziwy właściciel) że ich koszt jest dodatkowy i jest opłacany co miesiąc.

Każdy kanał ma swoją cenę i nie musisz za to wszystko płacić, jeśli nie chcesz, możesz dodać tylko to, co chcesz oglądać w ciągu miesiąca lub roku nagrywania wideo na Amazon Prime.

Dostępne kanały to: Starzplay za 5 euro, MGM za 4 euro, Noggin za 4 euro, Mubi za 10 euro, Mezzo za 3 euro, filmy krótkometrażowe za kolejne 4 euro, OUTtv i Quello Concerts za 5 euro, i wreszcie nie tylko HBO z miesięczny koszt 7 euro ten

Obsługa kanałów jest bardzo prosta, wystarczy zapłacić cenę jaką kosztują (na tej samej platformie), a kanał z całą swoją zawartością zostanie dodany do Amazon Prime, co pozwoli na oglądanie go na dowolnym urządzeniu kompatybilnym z tą aplikacją, np. podanie , JEDEN oficjalny telefon komórkowy , konsola do gier wideo lub Smart TV.

Ponadto zawartość tych kanałów zostanie zaktualizowana w ten sam sposób w filmie Amazon Prive, więc zawsze na bieżąco z ulubionymi serialami i filmami od tych dostawców (takich jak HBO).

Co jeszcze możesz zrobić w Amazon Prime Video?

Dzięki powyższemu już wiesz, które kanały zawiera Amazon Prime Video Channels i pytanie, czy przynosi HBO, zostało rozwiązane, więc pod koniec tego tematu możesz przejść do innych, takich jak: Jakie filmy i seriale mogę oglądać w Amazon Prime? pokażemy ci inne rzeczy, które możesz zrobić na platformie.

Teraz jedną z podstawowych rzeczy, które możesz zrobić, jest wypożyczanie filmów na Amazon Prime Video ten Ten proces jest taki sam, jak wypożyczanie filmu z DIRECTV lub Movistar, wystarczy wybrać swój ulubiony tytuł i zapłacić, aby go otrzymać na chwilę.

Kolejna funkcja to: umożliwiają pobieranie ulubionych seriali i filmów ten Ta platforma, w przeciwieństwie do innych, umożliwia pobieranie zawartych w niej treści, dzięki czemu można je później przeglądać w trybie offline, co jest wygodne, jeśli nie masz w domu stacjonarnej sieci internetowej.

I wiesz o tym, nie tylko rozumiesz, które kanały obejmują kanały Amazon Prime Video, ale także poznałeś niektóre z jego kluczowych funkcji, dzięki czemu możesz częściowo uważać się za eksperta na tej platformie streamingowej.

Gdybyś chciał więcej wiedzy, poszukaj innego samouczka, aby uzupełnić swoje informacje , Jak na przykład: Czym są kanały wideo Amazon Prime i jak to działa?

Dodaj komentarz