Kaspersky Free vs Avast vs Bitdefender Free, co oferuje każdy darmowy program antywirusowy?

Wczoraj po południu rosyjska firma Kaspersky ogłosiła swój nowy produkt zabezpieczający: ” Darmowy antywirus Kaspersky Darmowa wersja znanego płatnego antywirusa, dzięki której możesz otworzyć lukę między użytkownikami szukającymi darmowego rozwiązania do ochrony swoich systemów.

Co Kaspersky usunął z programu antywirusowego, aby był darmowy?

Wspólną cechą wszystkich darmowych programów antywirusowych dostępnych na rynku jest to, że zazwyczaj oferują one użytkownikom bezpłatną ochronę antywirusową, ale pozostałe okładki i moduły bezpieczeństwa są ograniczone do użytkowników wersji płatnych. W związku z tym, Darmowe Kaspersky będzie mniej.

Jak widać na poprzednim zrzucie ekranu, główne osłony oferowane przez tę bezpłatną wersję programu antywirusowego to głównie A maszyna do ochrony przed wirusami co pozwala nam skanować nasz system w czasie rzeczywistym, aby wykryć i zablokować wszelkie zagrożenia, a także maszynę internetową, która chroni nas przed złośliwym oprogramowaniem podczas przeglądania oraz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem na naszych klientach i e-mailach.

Wszystkie inne opcje zostały wyłączone w tej bezpłatnej wersji programu antywirusowego, od zapory ogniowej po kontrolę aplikacji, przeglądanie prywatne, kontrolę rodzicielską, ochronę płatności online i bezpieczne połączenia VPN.

Jeśli chcemy tego antywirusa, możesz go pobrać za darmo ze strony z linku poniżej ten

Różnice między Kaspersky Free Antivirus, Avast Antivirus i Bitdefender Antivirus Free

Jak powiedzieliśmy, większość darmowych programów antywirusowych zwykle oferuje tylko silnik antywirusowy, pozostawiając wszystkie inne osłony zablokowane, dopóki użytkownik nie zdecyduje się zapłacić za pełną wersję programu antywirusowego.

Oprócz silnika antywirusowego, Avast prawdopodobnie będzie to rozwiązanie zabezpieczające, które oferuje najwięcej dodatkowych opcji. Na przykład bezpłatna wersja tego oprogramowania zabezpieczającego, oprócz silnika, ma dwie inne osłony, które pozwalają nam skanować naszą sieć Wi-Fi w poszukiwaniu zagrożeń i luk oraz chronić nasze hasła w sejfie. wprowadź je bez pozwolenia.

Taniec Obudowa Bitdefender , Na przykład ten darmowy program antywirusowy zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym zarówno podczas przeglądania baz danych, jak i przeglądania chmury korporacyjnej, a także ochronę przeglądarki (podobnie jak w przypadku Kaspersky Free i modułu antywirusowego). – rootkit).

Podobnie inne bezpłatne programy antywirusowe mogą zawierać dodatkowe moduły ochrony, takie jak narzędzie do optymalizacji naszego komputera, takie jak ŚREDNIO.

Jeśli szukamy darmowego antywirusa i nie podjęliśmy jeszcze decyzji, nasi koledzy z AdslZone opracowali 10 najlepszych darmowych antywirusów 2017 dla Windows, które z pewnością pomogą nam wybrać. A jeśli nie, nie możemy zapomnieć o Windows Defender, programie antywirusowym Microsoftu, który stopniowo staje się jedną z najlepszych opcji bezpieczeństwa do ochrony systemu Windows, zwłaszcza w najnowszych wersjach Windows 10.

Co myślisz o Kaspersky Free? Jaki jest twój ulubiony darmowy antywirus?

Dodaj komentarz