Jakie są najlepsze aplikacje na telefon komórkowy drugiej linii na Androida i iOS? lista 2020

Pobieranie odcisków palców jest niezbędne do tworzenia ekranów urządzenia mobilne zostać jeden z najważniejsze urządzenia elektroniczne dla na calym swiecie, to dzięki nim ludzie mogą być połączony z drugi v kilka sekund , niezależnie od tego odległość, która istnieje między nadajnikiem a odbiorca i kończy wiadomość tekstowa ten telefon .

Jednak jednym z najczęstszych problemów w przeszłości było to, że te urządzenia nie mogły być używany tylko z jedną linią telefoniczną ale z biegiem czasu wszystko się zmieniło i tak jest że mogą faktycznie do użycia z dwa numery telefonów różne . operatorów.

Bez wątpienia staje się to wielką zaletą, ponieważ pozwala użytkownikom Oddziel swoją pracę od życia osobistego: posługiwać się linia dla każdego z nich . Ponadto zagwarantuje zasięg stały, po zerwaniu operatora, ma drugi . W zgodzie z tym wszystkim pokazujemy poniżej najlepsze aplikacje mobilne mieć druga linia telefoniczna na smartfonie .

Lista najlepszych aplikacji drugiej linii na telefonie komórkowym

Biorąc pod uwagę, że mając dwie linie telefoniczne na tym samym smartfonie staje się korzyścią dla osoby, tutaj Ci pokażemy jakie są główne aplikacje dostępne dla systemów operacyjnych iOS eti android to ci pozwoli dodaj kolejny wiersz do swojej grupy .

Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższą listą:

Dodatkowa praca

Dodatkowa praca to aplikacja mobilna dostępna dla Systemy operacyjne Android i iOS kto ci zaoferuje? drugi numer telefonu którego możesz użyć jako liczba główna . Zezwala lub włącza: przypisz tylko do zapytania o pracę w ten sposób mając możliwość posiadania tylko jednego numer do życia osobistego bez ingerencji w pracę .

Dlatego aplikacja zadba o to przypisać ci numer telefonu które możesz przekazać innym ludziom, aby mogli skontaktuje się z Tobą w każdej chwili . Ten telefon zostanie stworzony przez użyj kodu lokalizacji . Jest więc bardzo prosty i łatwy w użyciu, gdzie możesz wysłać wiadomość tekstową.

W odniesieniu do bilans liczb stworzyłeś z Dodatkowa praca, ta linia wykorzysta saldo Twojego operatora już objęte umową ORAZ jego minuty . W ten sposób możesz dzwoń i wysyłaj SMS-y kiedy tylko chcesz . Program, który oferuje doskonałe bezpieczeństwo i większa poufność .

Dingtone

Dingtone jest kolejnym z aplikacje mobilne dostępne dla dwa systemy operacyjne a kto jest jednym z nich? najpopularniejszy na świecie . W ten sposób duża liczba aktywnych użytkowników przekraczająca barierę 500 tys. członków. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć możliwość rozpoczęcia dzwoń i wysyłaj SMS-y bez potrzeby użyj swojego aktualnego numeru telefonu.

Działa przez dwie drogi , Z Darmowa usługa Do połączenia i SMS-y z innymi członkami Dingtone i dla innych osób w razie potrzeby anulowanie subskrypcji który może być między około 3 euro.

Ponadto, z korzyścią dla swoich użytkowników, ten program nie Tańsze opłaty za połączenia na rynku kiedy możesz zaoszczędzić do 90% w porównaniu do obecnego operatora ORAZ Z sieci podarowany 3G eti 4G co pozwoli Ci mieć wspaniałe wrażenia żeglarskie.

Brak tekstu

Dzięki tej aplikacji będziesz miał wybór wysyłaj wiadomości i dzwoń za darmo za to, ty otrzyma prawdziwy numer telefonu w USA. Dlatego za pomocą tego kodu będziesz mógł skontaktuj się z kimkolwiek chcesz bez potrzeby Wydaję pieniądze.

Ponadto możesz mieć Dane mobilne dlaczego Brak tekstu posługiwać się Twoje dane przeglądania zostały uzgodnione z głównym operatorem który pozwoli Ci się komunikować cały czas z przyjaciółmi i rodziną z innych części świata . Wśród jego głównych zalet znajdziesz to, że na to pozwala wysyłaj SMS-y multimedialne, SMS-y grupowe, SMS-y z Emoji, łącznie z. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobierz w jednym z dwóch linków które zostawimy tobie poniżej.

2 online

Linia 2 to kolejna z najpopularniejszych aplikacji dla Systemy operacyjne Android i iOS dostarczę ci Drugi numer telefonu z kim możesz się skontaktować twoi przyjaciele i rodzina. To da ci możliwość oddziel to, co robisz w biznesie, od życia osobistego , Więc możesz odłączyć się od pracy bez wpływu na komunikację z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Jest dostępny dla smartfony ja pigułki gdzie nie będziesz musiał używać inną kartę SIM, aby dodać numer do urządzenia. Aplikacja wyróżnia się łatwość obsługi i konfiguracji, dzięki czemu nie ma żadnych komplikacji. Tutaj masz wybór poproś o numer lokalny lub inny numer na platformie .

Napisz do mnie

Napisz do mnie to kolejna aplikacja, której możesz użyć do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów z numeru telefonu komórkowego innego niż ten, który jest już zapisany u operatora komórkowego. Oto, co dzieje się z Napisz do mnie, masz wybór połączenie Darmowy w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie i 100 innych krajach .

Więc wysyłanie wiadomości i dzwonienie do wszystkich nigdy nie było tak łatwo. Aby to zrobić, wystarczy pobierz darmową aplikację dostępne dla Android i iPhone i odpowiednio go dostosuj plan obszar lokalizacji . Pamiętaj tutaj numer wirtualny zostanie Ci przydzielony z kim możesz się skontaktować inni członkowie tej aplikacji .

TextPlus

TextPlus to kolejna z najpopularniejszych platform na świecie, dzięki której będziesz miał okazję zdobyć wirtualny numer telefonu z kimkolwiek możesz wykonuj i wysyłaj połączenia telefoniczne łatwo i szybko. Tutaj będziesz miał poniżej Organizacja Narodów Zjednoczonych telefon z kanadyjskimi lub amerykańskimi końcówkami dzięki czemu idealnie jest dzwonić do tych krajów.

W przeciwieństwie do innych wymienionych w powyższym poście, ta usługa jest oferowana przez TextPlus nie jest darmowy to znaczy, że użytkownik musi dokonaj płatności 1,5 euro za swój abonament. Do korzystania z aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem.

Dodaj komentarz