Jakie są najlepsze aplikacje do pomiaru temperatury ciała na Androida i iOS?

Na początku dwudziestego wieku XXI wieku ludzka pomysłowość została zademonstrowana poprzez stworzenie inteligentnych urządzeń o superfunkcjonalnych zastosowaniach. W tym artykule porozmawiamy o najlepszej aplikacji do pomiaru temperatury ciała z Androidem i iOS, więc chodźmy.

Aplikacja – Plik temperatury ciała

Aplikacja Dziennik Temperatury Ciała do pomiaru temperatury ciała jest bardzo przydatnym narzędziem do aktywacji kontroli termicznej danej osoby. De plus nie wymaga internetu do korzystania ze wszystkich jego funkcji i dotyczy tylko urządzeń z System operacyjny Android ten Z drugiej strony można dodać komentarze, aby wskazać, czy jesteśmy chorzy lub zażywamy leki przepisane przez lekarza.

Ta aplikacja jest bardzo skuteczna, ponieważ sugeruję także wykresy i statystyki we wprowadzonych przez nas danych, dzięki czemu otrzymujemy dokładniejszą kontrolę.

Aplikacja do monitorowania temperatury ciała – Dziennik gorączki

Aplikacja do rejestracji temperatury ciała jest dostępny na telefony komórkowe i tablety z systemem operacyjnym Android jest jednym z najczęściej używanych na świecie. W efekcie użytkownik otrzymuje analizę, wykresy i raporty dotyczące stanu termicznego osoby z objawami gorączki powyżej 38 stopni Celsjusza.

Więc jeśli chcesz korzystać z tej aplikacji, aby dbać o swoje rodziny, ponieważ daje ona wizualizację ewolucji stanu pacjenta.

Zmierz temperaturę ciała za pomocą aplikacji iThermonitor na iOS

Ta aplikacja jest przeznaczona dla urządzeń z System operacyjny IOS i ma na celu dostarczenie porad, jak kontrolować gorączkę, na podstawie zarejestrowanych danych. Oczywiście nie zastępuje to opieki pracownika służby zdrowia, ale może udzielić porady potrzebnej do udzielenia informacji lekarzowi.

Z drugiej strony ta połączona aplikacja pozwoli Ci mieć bezpośrednia kontrola i monitoring stan pacjenta lub chorego.

Monitoruj temperaturę ciała – termometr gorączkowy

Tę aplikację na iOS można znaleźć na Sklep z aplikacjami i jest bardzo cennym narzędziem dlaczego używa aparatu do określenia tętna. W zależności od tętna poinformuje Cię, czy masz skłonność do gorączki, dzięki tym wskazówkom każdą zaistniałą sytuację można szybciej leczyć.

Jak wspomniano powyżej, to trzeba zadbać o profesjonalistę , ale dzięki informacjom gromadzonym przez aplikację będziesz mógł podać dokładne informacje. Przypominamy, że musi być podłączony do innego urządzenia o nazwie HealthKit, aby mieć pod ręką wszystkie narzędzia do pomiaru temperatury ciała.

Oblumi Tapp to idealne uzupełnienie pomiaru temperatury

Ta aplikacja jest dostępny na Androida i iOS dotyczy większej liczby osób korzystających jednocześnie z obu systemów operacyjnych. Oblumi Tapp stał się dziś najbardziej funkcjonalnym i praktycznym urządzeniem, ponieważ umożliwia natychmiastowe przeniesienie temperatury na pacjenta. Dzięki urządzeniu podłączonemu do telefonu aplikacja będzie działać przez Bluetooth, szacując temperaturę uszu, czoła oraz płynów (mocz, śluz).

Thermo – Inteligentne zarządzanie gorączką

Ponieważ istnieje wiele wirusów lub chorób, które mogą wpływać na nasz organizm, aplikacja Thermo-Smart Fever Management App jest idealnym narzędziem. Jego główną funkcją jest natychmiast wykryj wysoką temperaturę osobę i wpisz ją, podając szczegółowo sytuację, w jakiej się znajduje.

W 2020 roku aplikacje te pojawiły się ze względu na sytuację globalną i z pewnością będą nadal bardzo przydatnym narzędziem w nadchodzących dniach. Jeśli masz urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, to jest Twoja szansa mieć te instrumenty cyfrowe które znajdziesz w Sklep Play i App Store.

Dodaj komentarz